Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Журналістів Дніпропетровщини запрошують взяти участь в конкурсі на краще представлення української книги в ЗМІ

Держкомтелерадіо України оголошує Конкурс на краще представлення української книги в друкованих та електронних ЗМІ. Його мета – популяризація вітчизняного книговидання серед широких кіл громадськості та відзначення кращих періодичних видань, радіо- і телепередач визначеної тематики. Творчі роботи на конкурс можна подати до 15 січня 2015 року. Про це повідомляє Дніпропетровська ОДА.

У конкурсі можуть брати участь редакції періодичних видань, радіо- і телекомпанії, видавництва та видавничі організації, бібліотеки, навчальні заклади, громадські і творчі організації. Для цього їм слід подати до Держкомтелерадіо України один примірник публікації в газеті, журналі, радіо- чи телепередачі (на аудіо- та електронних носіях – CD DVD), які присвячені українській книзі.

До творчих робіт, висунутих на конкурс, додаються: лист звернення до журі конкурсу; анотація з аргументацією висунення роботи на конкурс; довідка про автора; відгуки у пресі про роботу, якщо такі є.

Газетні та журнальні публікації, радіо- та телепередачі (на аудіо- та електронних носіях), а також матеріали до них, направляються до Держкомтелерадіо України з позначкою «Конкурс на краще представлення української книги в друкованих та електронних ЗМІ у 2014 році» за адресою: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, департамент видавничої справи і преси, кім. 704.

З положенням про щорічний конкурс можна ознайомитися на сайті Держкомтелерадіо України в рубриці «Виставки, конкурси, премії, фестивалі, календар знаменних дат».

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Конкурс на должность директора: В Днепре утвердили руководителей 14 школ
В Днепре стартовал конкурсный отбор претендентов на замещение вакантных должностей директоров школ
В Днепре объявили конкурс на лучшую песню о городе
Жителей Днепропетровщины приглашают принять участие в разработке ЭкоЛоготипа
1000 детей из Кривого Рога покоряли кастинг областного конкурса талантов «Z_ефир»