Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


10 військових направили з Дніпропетровська до Естонії на лікування

Напередодні естонські медики неодноразово зв’язувались зі спеціалістами обласної лікарні імені Мечникова, обговорювали з ними список претендентів на лікування за кордоном, детально вивчали їх діагнози. У результаті було прийнято рішення щодо надання лікування та реабілітації 8 пацієнтам цього медзакладу. Решта військових, які також відправилися до Естонії, – пацієнти Дніпропетровської лікарні №6 та №16. Про це повідомляє Дніпропетровська ОДА.

«Вже не перший раз ми відправляємо поранених на лікування до країн ЄС. Наразі на наше прохання відгукнулась й Естонія. Ми провели конструктивні переговори. Спочатку йшлося про 24 поранених, але після всіх нарад зупинилися на 10. Естонська сторона взяла на себе всі витрати з транспортування, лікування і реабілітації солдат, за що ми їм дуже вдячні. Хлопці будуть перебувати там стільки, скільки потрібно, тобто до повного одужання», – сказав заступник губернатора Борис Філатов.

10 військових, які відлетіли до Естонії, – це представники 703 батальйону, «Шахтарська», «Донбасу», «Дніпра-1», військових частин 3027 та 4615. Характер травм пацієнтів – поранення кінцівок, грудної клітини та черевної порожнини. Стан більшості поранених солдат медики розцінюють як середньої важкості.

Разом із хлопцями до Естонію вилетіла делегація з Дніпропетровська для переговорів.

«В Естонії відкрився сучасний протезний центр, ми летимо ознайомитися з його роботою. За попередньою домовленістю наші поранені зможуть отримувати там протези. Також ми сподіваємось, що незабаром такий центр з’явиться й у нас в регіоні за підтримки інвесторів», – розповів радник губернатора Борис Трейгерман.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: У Дніпропетровському військовому госпіталі небайдужі громадяни допомагають відновлювати лікувальну базу
Військові медичні заклади Дніпропетровщини проінспектують
Дніпропетровські медики вивезли із зони АТО близько 2 тисяч постраждалих бійців та мирних мешканців
Майже 6,4 тисячі бійцям допомогли у медзакладах Дніпропетровщини
В больнице им. Мечникова бойцам перелили 2,5 тонны крови