Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


14 поранених військових готують до відправлення на лікування у Литву

Вчора до Дніпропетровська прибув Аташе Литовської Республіки з питань оборони Міндаугас Квікліс, а також військові медики – лікар, капітан Saulius Greviškis і його помічник, сержант Jolanta Čiuplinskienė. Мета візиту – відвідування обласної лікарні імені Мечникова, де наразі знаходяться важко поранені солдати. 14 з них вже завтра відлетять на лікування до Литви. Про це повідомляє Дніпропетровська ОДА.

Напередодні литовські фахівці неодноразово зв’язувались з медиками обласної лікарні імені Мечникова, обговорювали характер поранень та відбір пацієнтів. Міндаугас Квікліс проконтролює готовність та підготовку пацієнтів до перельоту літаком литовських військово-повітряних сил.

Усі витрати на транспортування поранених солдат до Литви та надання там їм кваліфікованої медичної допомоги взяла на себе литовська сторона. Підготовку документів та віз взяла на себе облдержадміністрація.

Із 14 пацієнтів, які вже завтра направляться на лікування до Литви, 5 належать до батальйону «Дніпро-1», 2 – до «Донбасу», решта – бійці 25 бригади МОУ, батальйону «Шахтарськ», 40 батальйону, 93 бригади, 51 бригади, 133 батальйону та ВЧ-1126. Стан пацієнтів:

1 – вкрай важкий (серйозне поранення печінки);
4 – важкий (травми кінцівок);
4 – середньої важкості (переважно поранення м’яких тканин);
5 – задовільний (поранення хребта, кінцівок, черевної порожнини тощо).

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: У Дніпропетровському військовому госпіталі небайдужі громадяни допомагають відновлювати лікувальну базу
Військові медичні заклади Дніпропетровщини проінспектують
Дніпропетровські медики вивезли із зони АТО близько 2 тисяч постраждалих бійців та мирних мешканців
Майже 6,4 тисячі бійцям допомогли у медзакладах Дніпропетровщини
В больнице им. Мечникова бойцам перелили 2,5 тонны крови