Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


26 вересня відбудеться сесія Дніпропетровської облради

26 вересня відбудеться двадцять сьома сесія Дніпропетровської обласної ради VІ скликання. Відповідне розпорядження (№97-Р від 15 вересня 2014 року) підписав голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод. Серед основних питань, які виносяться на розгляд депутатів — Про внесення змін до рішення обласної ради від 31 січня 2014 року №522-25/VІ «Про обласний бюджет на 2014 рік»; Про стан готовності житлово-комунального господарства, підприємств паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2014/2015 року.

Всі 18 проектів рішень, які були оприлюднені на офіційному сайті обласної ради, за запитом громадських організацій пройшли громадську експертизу. 15 з них вже отримали позитивні висновки. Ще по трьом проектам прийнято рішення продовжити громадську експертизу до 17 вересня.

«Більшість проектів рішень отримали позитивні висновки від робочої групи. Проекти рішень, які отримають негативну оцінку громадської експертизи, не будуть включені до порядку денного сесії облради», — відзначив Євген Удод.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Итоги сессии Днепропетровского облсовета
Итоги сессии Днепропетровского облсовета
Итоги сессии Днепропетровского облсовета
За что голосовали на сессии Днепропетровского облсовета?
Основные вопросы состоявшейся сессии Днепропетровского облсовета