Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


29 спортсменів Дніпропетровщини отримали нагороди з нагоди Дня фізичної культури та спорту

Спортсмени, тренери, вчителі отримали заохочувальні відзнаки, почесні грамоти та подяки. Щоб привітати присутніх зі святом, на урочисту церемонію завітав перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Анатолій Крупський.

Він зазначив, що така зустріч з представниками спортивного напрямку Дніпропетровщини проходять традиційно напередодні дня фізичної культури і спорту.

«Дніпропетровщина зустрічає це свято досить хорошими результатами. Більше 100 разів з початку року звучав гімн України, піднімався Прапор нашої незалежної країни в честь спортсменів Дніпропетровщини, які вибороли перші місця у різних куточках світу», — наголосив Анатолій Крупський.

Він додав, що обласна влада разом з органами місцевого самоврядування робить все можливе, щоб створюючи умови для розвитку фізичної культури і спорту, залучити якомога більше населення до занять.

«З початку року побудовано вже 4 майданчики для заняття WorkOut. Закінчується будівництво плавального басейну в Павлограді. В Дніпропетровську створено кращий в Україні скеладром. Завершено другу чергу реверсної канатної дороги для занять воднолижним спортом, — підкреслив він. — Ми плануємо не зупинятися. Формуючи бюджет 2015 року, потрібно максимально вкладати гроші в спорт, в наше майбутнє. Тому що за спортом стоїть безпосередньо здоров’я кожної людини. Це для нас найголовніше».

Від імені всієї спортивної громади зі святом всіх присутніх привітала срібний призер Олімпіади-96 в Атланті, заслужений майстер спорту України Діна Міфтахутдінова.
«Сьогодні, в непростий для держави час, ми всі розуміємо значення фізичної культури і спорту у вихованні здорової нації, — сказала вона. — Ми тренуємося, ми беремо участь у змаганнях, ми встановлюємо світові рекорди, ми прославляємо нашу Дніпропетровщину. Від усієї душі вітаю всіх зі святом».


Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: В ДнепрОГА орденом «Народный Герой Украины» наградят более 20 АТОшников, волонтеров и благотворителей – Валентин Резниченко
Борис Филатов наградил днепрян, активно помогавших в борьбе со снежными заносами
Борис Филатов наградил известных украинских блогеров почетными медалями
В Днепре Президент Украины вручил государственные награды участникам Революции Достоинства
По случаю Дня Независимости Украины в Днепровском горсовете наградили участников АТО