Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


8 родин рятувальників Дніпропетровщини отримали ключі від нових квартир

Ключі з нагоди професійного свята рятувальникам вручили заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Святослав Олійник та начальник Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області генерал-майор служби цивільного захисту Ігор Романюк.

Нові одно- та двокімнатні квартири розташовані у Дніпропетровську на території 5 державної пожежно-рятувальної частини по вулиці Енергетична, 18. Тут було переобладнано та відремонтовано нежитлове приміщення, яке цього року отримало нове цільове призначення. Завдяки проведеним роботам було відкрито будинок на 3 під’їзди з повноцінними житловими квартирами.

«Сьогодні люди заселяються в нове житло, збудовано новий дитячий майданчик – цим ми вітаємо рятівників, говоримо їм, що ми їх цінимо та поважаємо. Це дуже важка робота. Рятівники першими приймають удар стихії, катастрофи, війни та всього іншого. Тому, коли нам вдається зробити для них свято, — це дуже добре», — зазначив Святослав Олійник.

Загалом, з 2011 року в Дніпропетровській області 46 рятувальників ДСНС стали власниками квартир. Минулого року завдяки проведеним заходам 17 рятувальників змогли оселитися зі своїми родинами в нових помешканнях.

«Для забезпечення житлом рятувальників ми проводимо роботу щодо переобладнання службових приміщень, реконструкції гуртожитків. Таким чином, на території Дніпропетровської області ДСНС України, у межах своїх можливостей, забезпечує рятувальників житлом та комфортними умовами праці», – підкреслив начальник Головного управління Ігор Романюк.

 

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: ГСЧС совместно с мэрией Днепра проводит проверки систем пожарной безопасности в торговых центрах
Рятувальники Дніпропетровщини отримали надекономну техніку
Управление ГСЧС на Днепропетровщине возглавил Кульбач
Днепропетровску грозит переименование, у области новый прокурор и четверо депутатов таки покинули БПП
Мешканці Дніпропетровщини можуть дізнатися про місце знаходження найближчого бомбосховища або укриття за телефонами 101 та 112