Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Агентство США з міжнародного розвитку допоможе Дніпропетровщині створити умови для переселенців взимку

Про це заявила помічник керівника Бюро з питань Європи та Євразії Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID) Пейдж Александер під час зустрічі з радником голови Дніпропетровської облдержадміністрації Борисом Трейгерманом. Зустріч пройшла у рамках офіційного візиту делегації Бюро до Дніпропетровщини.

Пейдж Александер наголосила, що зараз одним з важливих завдань їх місії полягає в тому, щоб спрямувати ті ресурси, які є в їхньому розпорядженні, на вирішення важливих завдань і актуальних проблем.

«Ми дуже цінуємо те, що в місті вдалося виділити приміщення для центру переселенців. Якщо в місті є інші будинки, то ми зі свого боку готові надати підтримку, щоб зробити їх придатними для проживання. Комплекс цих кроків від надання допомоги з обладнання приміщень до співпраці з центральною владою, до співпраці з Урядом України, зокрема для того, щоб сприяти прийняттю особливого закону про переміщених осіб. Це може сприяти вирішенню складної ситуації, яка склалася», — зазначила Пейдж Александер.

Борис Трейгерман зауважив, що питання переселенців сьогодні дуже актуальне. Ніколи раніше Україна з подібним не стикалася, коли на територію області переїжджає стільки вимушених переселенців з регіонів, де йдуть бойові дії.

«Ми ніколи не думали, що ці бойові дії будуть вестися з нашим найближчим другом і братом. Тому ми ніколи не звертали уваги на ці питання. Але ми зіткнулися і довелося вчитися під час війни. І допомога світової спільноти нам дуже важлива. Саме тому ми зібралися тут обговорити, як правильно організувати роботу», — зазначив Борис Трейгерман.

У рамках візиту до Дніпропетровщини делегація відвідає Центр допомоги переселенцям, зустрінеться з представниками Асоціації міст України. Також пройде зустріч з головним раввином Дніпропетровської області.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Днепровские юристы помогают переселенцам получить компенсацию за разрушенное жилье
На Днепропетровщине более тысячи семей-переселенцев получат ваучеры на покупки в супермаркете
22 июля в модульном городке для переселенцев в Днепре состоится масштабный концерт
Европейский инвестбанк профинансирует 16 проектов Днепропетровщины, направленных на помощь переселенцам
Что волнует переселенцев в Кривом Роге