Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Агентство США з міжнародного розвитку придбає побутову техніку для Центру переселенців на Дніпропетровщині та відремонтує його приміщення

Такі наміри виразили представники Агентства в Україні під час зустрічі з радником губернатора Борисом Трейгерманом. Про це повідомляє Дніпропетровська ОДА.

Представник USAID (United States Agency for International Development) Бенджамін Лонг та експерт з розвитку проекту USAID «Українска ініціатива з підвищення впевненості» відзначили високий рівень надання на Дніпропетровщині підтримки вимушеним переселенцям з Донецької та Луганської областей. Вони запевнили, що хочуть надати підтримку волонтерам, які працюють в регіоні.

Найближчим часом Агентство придбає для Центру переселенців нові меблі та побутову техніку (холодильники, плити та ін.), щоб переселенці, які ще не знайшли житло, могли тимчасово жити в Центрі у комфортних умовах.

Також представники Агентства запропонували провести капітальний ремонт будівлі Центру переселенців, полагодити дах, відремонтувати стіни, оснастити душі та кухні.

«Від того як регіон сьогодні прийматиме переселенців, і як переселенці себе будуть поводити залежить те, які відносини будуть у майбутньому між регіонами країни», — сказав Бенджамін Лонг.

Він додав, що бачить системну роботу волонтерів та обласної влади щодо надання допомоги переселенцям. «Ми хочемо надихати волонтерів та підтримувати центр», — зазначив Бенджамін Лонг.

Також представники Асоціації повідомили про те, що найближчим часом до Дніпропетровщини запланований візит вищого керівництва USAID. Під час візиту заплановано відвідати Центр переселенців та проведення Круглого столу, у якому візьмуть участь волонтери, переселенці, представники міграційної служби, служби сім’ї та молоді, МНС України та інші. Також вони попросили про зустріч делегації з керівництвом облдержадміністрації.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Днепровские юристы помогают переселенцам получить компенсацию за разрушенное жилье
На Днепропетровщине более тысячи семей-переселенцев получат ваучеры на покупки в супермаркете
22 июля в модульном городке для переселенцев в Днепре состоится масштабный концерт
Европейский инвестбанк профинансирует 16 проектов Днепропетровщины, направленных на помощь переселенцам
Что волнует переселенцев в Кривом Роге