Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Близько 400 шкіл Дніпропетровщини перейшли на «шестиденку»

Перенесення навчальних годин на суботи відбудеться у сімнадцяти районах Дніпропетровщини. Нагадаємо, що рекомендація переходу на так звану шестиденку з’явилася у серпні 2014 року. Через скорочення ліміту газу на 24% школам запропонували протягом першого семеструп еренести робочі дні на суботи, а осінні та весняні канікули збільшити. Про це повідомили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

Як повідомлялось раніше, нововведення стосуватиметься школярів 5-11 класів. Учні молодшої навчатимуться за звичним п’ятиденним графіком.

Виконати навчальний план без додаткових навантажень зможуть, зокрема, учні Нікополя, Новомосковська, Орджонікідзе, Павлограду, Синельниково та Тернівки. До тимчасової зміни графіку готові також Апостолівський, Васильківський, Верхньодніпровський, Криворізький, Криничанський, Магдалинівський, Межівський, Покровський, П’ятихатський, Солонянський та Широківськийрайони.

Варіант ущільнення графіку, інтенсифікації навчального процесу та методику дистанційного навчання обрали для себе школи Дніпропетровська, Жовтих Вод, Кривого Рогу та Марганця. Така сама система навчання протягом першого семестру чекає також і навчальні заклади Дніпропетровського району. У Нікопольському, Павлоградському, Петриківському, Петропавлівському, Царичанському та Юріївському районах перейдуть лише на ущільнення та інтенсифікацію навчання.

Також у більшості шкіл області осінні канікули збільшать на 5 днів. Вони триватимуть з 27 жовтня по 9 листопада 2014 року. Весняні канікули подовжать на 10 днів – з 9 по 29 березня 2015 року. Період зимових канікул залишать без змін.

Зазначимо, що на думку психолога, зміни у навчальному графіку не стануть фатальними і до проблем зі здоров’ям не призведуть.

Довідково:
У 2014-2015 навчальному році на Дніпропетровщині працюватимуть 1009 шкіл. З них 956 з денним навчанням. Загалом у школах області навчається близько 300 тис дітей.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Реформа образования: школы ищут людей без педагогического опыта
Как школьники Днепропетровщины будут сдавать экзамены в 2017 году
Через несколько дней одиннадцатиклассники Днепропетровщины могут зарегистрироваться на пробное ВНО
Школьники Днепра будут осваивать мастерство ведения дебатов
На Днепропетровщине более ста педагогов будут говорить об образовании будущего