Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Члени Громадської ради при Дніпропетровській ОДА обговорили актуальні питання розвитку регіону

Участь в обговореннях взяли: голова громадської ради при Дніпропетровській обласній державній адміністрації Олексій Лазько, начальник управління з питань внутрішньої політики департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Юрій Зарецький та члени громадської ради при Дніпропетровській обласній державній адміністрації.

Голова громадської ради при облдержадміністрації у ході свого виступу зазначив, що не дивлячись на складні умови, Україна невпинно вибудовує свій шлях у розвинуте, демократичне європейське майбутнє. Але для досягнення поставлених перед нею цілей прагнення мають бути підкріплені відповідними діями.

За словами Олексія Лазько, на сьогоднішній день перед нашою країною постала велика і складна робота щодо приведення законодавства у відповідність до загальноєвропейських стандартів, а громадськість має активно долучатись до вищезазначеної діяльності.

Після виступу голови громадської ради слово взяв начальник управління з питань внутрішньої політики департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Юрій Зарецький, який на прохання представників громадськості дав роз’яснення щодо проекту Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Він повідомив про перспективи зміни законодавства України в контексті реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади, а також розповів про зміни, які потрібно внести до бюджетного, податкового і земельного Кодексів України.

Крім того, Юрій Олексійович повідомив присутнім про основні положення Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів».

Наприкінці заходу учасники засідання обговорили: приєднання Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти до Інституту підприємництва «Стратегія» (м. Жовті Води); обговорення доцільності створення Комітету з питань місцевого бюджету Громадської ради при Дніпропетровській обласній державній адміністрації; обговорення пропозицій щодо системної роботи громадської ради у приміщенні за адресою: пр. Кирова, 2, офіс 215 та проведення тренінгу «Антикорупційні інструменти як засоби впливу громадянського суспільства на дотримання прозорості бюджетного процесу».

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Створено громадську раду при Дніпропетровській ОДА
Активісти повинні консолідувати зусилля на благо регіону,- Гліб Пригунов
На Дніпропетровщині буде оновлено склад громадської ради
У Києві відбулася спільна зустріч голів Громадських рад України