Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


День Дніпропетровська розпочався відкриттям Стели Люстрації

Монумент, що символізує люстрацію, був встановлений зранку 13 вересня на Фестивальному майдані Дніпропетровська. Про це повідомляє «Дніпроград».

Монумент представляє собою 2,5-метрову металеву конструкцію, що поєднує державний герб і символ Великої Французької революції – гільйотину.

В урочистостях з приводу відкриття взяли участь голова Люстраційного комітету Штабу національного захисту Дніпропетровської області Таміла Ульянова та перший заступник міського голови Дніпропетровська Вадим Шебанов.

«Сьогодні ми відкриваємо стелу, яка має на меті стати постійним нагадуванням державним службовцям про їх відповідальність перед українським народом та незворотність процесу люстрації в Україні», — пояснила ініціативу голова Люстраційного комітету Таміла Ульянова.

На думку Вадима Шебанова, люстрація – процес незворотній, і в цьому – одна з перемог Майдану.

«Як людина, яка попала у владу завдяки Майдану, завдяки людській небайдужості й бажанню змін, вітаю цю ініціативу і сприятиму якнайшвидшому очищенню владних коридорів від корупціонерів та пристосуванців», — сказав у вітальному слові заступник міського голови Дніпропетровська.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Итоги очистки власти: за два года люстрировали почти тысячу чиновников
В Днепропетровской области люстрировали почти 40 чиновников
В Днепропетровской области под люстрацию попало всего 33 чиновника
Днепропетровщина с новым бюджетом, директора театра выкинули в мусор, а жилье для переселенцев со светом, но очень дорогое
Руководство Днепропетровской ОГА отреагировало на «люстрацию» директора театра