Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Депутати облради не підтримали ініціативу обласного департаменту освіти щодо злиття двох інститутів

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії облради з питань науки, освіти, сім’ї та молоді на якому депутати розглянули питання про злиття КЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» та КВНЗ «Інститут підприємництва «Стратегія» в один комунальний заклад.

В результаті тривалої напруженої дискусії члени профільної постійної комісії ухвалили рішення про зняття цього питання з порядку денного XXVIІ-ї сесії облради VI скликання та утворення експертної комісії, яка мусить розібратися в причинах незадовільного стану роботи Інституту підприємництва «Стратегія» та з’ясувати правомірність претензій, що висуває до ДОІППО департамент освіти і науки облдержадміністрації.

В цілому дискусія показала, що ідея злиття, а по суті ліквідація навчального закладу та унікального інституту не знаходить достатньої підтримки серед членів комісії. Планується, що вже наступного тижня експертна комісія буде утворена і розпочне свою роботу.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Общественный совет выступил категорически против слияния двух институтов на Днепропетровщине
У питанні злиття двох вишів немає жодної політики, — Демчик
Питання щодо злиття Дніпропетровського інституту післядипломної педагогічної освіти з Інститутом підприємництва «Стратегія» не буде розглядатися на сесії облради
Колектив Дніпропетровського обасного інституту післядипломної педагогічної освіти виступає проти фактичного знищення закладу
Как украсть институт