Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Дев’ятий етнофестиваль-ярмарок «Петриківський дивоцвіт» цього року проходить під гаслом благодійної акції «Майстри Дніпропетровщини — за мир!»

13 вересня, в День міста у парку Шевченка відбудеться етнофестиваль-ярмарок «Петриківський дивоцвіт». Захід, який проходить дев’ятий рік поспіль, цього разу не просто фестиваль, а благодійна акція під гаслом — «Майстри Дніпропетровщини — за мир!». Артисти, хореографи, майстри народної творчості присвячують свої роботи та виступи збору коштів для лікування поранених у зоні АТО. Зібрані гроші будуть передані Дніпропетровській обласній клінічній лікарні імені Мечникова, у якій сконцентрована найбільша кількість тяжких поранених. Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської облради.

У благодійній акції візьмуть участь абсолютно всі міста та райони Дніпропетровщини: народні майстри та умільці, установи культури, музеї, художні колективи, художники, фотографи, господарі агросадиб, кращі регіональні кулінари української національної кухні. Цим експозиціям буде присвячена окрема локація.

Також програма етнофестивалю включає в себе виставку-ярмарок робіт майстрів, майстер-класи, різні конкурси та змагання. В рамках програми відбудеться благодійний марафон «Дивоцвіт талантів», благодійний ярмарок «Містечко майстрів».
Окремо варто зупинитися на фестивалі «Козацькі пісні Дніпропетровщини», в рамках якого буде представлена унікальна творчість нашого краю, яка достойна поповнити всесвітню нематеріальну культурну спадщину ЮНЕСКО. Завдяки фестивалю кожен житель області зможе почути і побачити фольклорні ансамблі, які є носіями цього унікального співу.

Ще одна локація — це акція «Науковий пікнік». Всі гості етнофестивалю стануть живими свідками того, як можна приручити блискавку, створити вулкан, виміряти магнітне поле землі і багато іншого. Досліди з різних галузей науки будуть проводитися у 35 палатках та розраховані для людей різної вікової категорії.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: В День города в Днепре проведут чемпионат Украины по лазер-рану «Лазер-ран сити тур 2018»
На День города в Днепре устроят карнавальное шествие I love Dnipro
Днепрянки, родившие в День города, получили подарочные сертификаты
На День города в Днепре установили четыре новых рекорда Украины
Возле цирка жители Днепра разбили тысячи тарелок