Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Дніпропетровщина електоральна: перші – пішли!

Центральна виборча комісія зареєструвала першого кандидата в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі Дніпропетровської області. Ним виявилася мешканка Кривого Рогу, активістка майдану Ірина Туровська.

Як повідомляє ОПОРА, на виборах до українського парламенту 2012 року Туровська також балотувалася як самовисуванець по самому 32-му округу і в результаті зайняла п’яте місце серед восьми кандидатів. Прикметно, що на попередніх виборах до Верховної Ради Туровська була єдиним самовисуванцем у своєму окрузі. Перемогу ж в окрузі тоді здобув представник Партії регіонів, другою стала кандидат від ВО «Батьківщина», а третім – висуванець Компартії.

Одномандатний виборчий округ №32 знаходиться в центральній частині міста Кривого Рогу Дніпропетровської області. Його межі охоплюють весь Довгинцівський район та частину Саксаганського району Кривого Рогу.

Другим зараєстрованим ЦВК кандидатом в народні депутати України став член Народної партії Сергій Демошенко, який буде балотуватися як самовисуванець у виборчому окрузі №30, що у м. Дніпродзержинську. На виборах до Верховної Ради України він бере участь не вперше. Зокрема, він змагався за місце в українському парламенті в 2012 році, — повідомляє газета «ЛИЦА».

«На арену вже вийшов представник Народної Партії України (НПУ) Сергій Демошенко. Досить авторитетна людина, що має  фінансові ресурси. Тим не менше, «взяти» Дніпродзержинський виборчий округ Демошенко буде не просто — у НПУ в місті рейтинг невеликий. За деякими оцінками, на минулу передвиборчу кампанію Сергій Демошенко витратив близько 2,5 млн. грн. — при результаті 9%. Очевидно, що нинішня кампанія коштуватиме Сергію Валентиновичу і того дорожче.

Сергій Демошенко і його два брати-близнюки (по життю і за гороскопом) Юрій та Геннадій родом з Дніпродзержинська. Після закінчення в 1992 році місцевого індустріального інституту працював викладачем в технікумі і в тому ж ВУЗі. З 2001 року — в Києві, консультант міністра транспорту, міністра економіки та євроінтеграції, міністра екології, після — працював в апараті Кабінету міністрів України. Зараз працює на посаді консультанта комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони. Бізнес Демошенко пов’язують з «металом», — писали «ЛИЦА» в 2012 році.

Цікаво, що наведена інформація дещо не співпадає з даними опублікованими на  офіційному сайті Центральної виборчої комісії України згідно з якими, Сергій Демошенко був тимчасово непрацюючим у 2012 році та залишається їм у 2014 році. Більше того, у декларації С. Демошенка, поданій до ЦВК у 2012 році, жодного натяку на бізнес та статки, лише одні прочерки: ані доходів, ані нерухомого майна, ані транспортних засобів у пана Демошенка та його дружини немає.

 

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Чи покарали «жорстко» і «красиво» фальсифікаторів парламентських виборів 2014 року?
Більш як півмільярда на агітацію: виборчі фонди партій на парламентських виборах 2014
100 днів після виборів: уроки та перспективи
100 днів після виборів: громадська думка післявиборчого опитування
Партії витратили на виборчу кампанію більше 674 мільйонів гривень