Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Дніпропетровщина перевищила минулорічні показники з виробництва коксу, цегли та електроенергії

За 8 місяців 2014 року підприємства Дніпропетровщини виготовили коксу та напівкоксу – 2,4 млн тонн, що становить 106,3% до минулорічних показників, блоків та цегли з цементу – 117,2 млн шт., що становить 109,6%, електроенергії – 8,9 млрд кВт год, що становить 102,1%, а також 30,6 тис м куб деревини, що на 19,5% перевищило минулорічні показники. Такі дані подає Головне управління статистики у Дніпропетровській області, повідомляє Дніпропетровська ОДА.

Суттєво зросли показники серпня 2014 року у порівнянні з липнем 2014 року з індексу промислової продукції машинобудування (108,2%), виробництва коксу (104,8%) та текстилю (100,7%).

Дещо знизилися показники добувної промисловості (індекс промислової продукції складає 96,6%). Це пов’язано зі зменшенням обсягів постачання залізного концентрату металургійним підприємствам Донеччини та Луганщини, в які традиційно постачають свою продукцію ГОКи Криворіжжя.

Проблемною також залишається ситуація з виготовлення залізничних вагонів (16,2%). Зазвичай найбільшим замовником вагонів виробництва Дніпропетровщини була залізниця Російської Федерації. Наразі поставки та замовлення припинені. Робота над пошуком нових ринків збуту триває.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Днепропетровщина — лучшая в Украине по промышленному развитию и привлечению инвестиций
Рейтинг Мінрегіону: Дніпропетровщина № 1
Промислові підприємства Дніпропетровщини заробили 10-й мільярд доларів, — Валентин Резніченко
Промисловість Дніпропетровщини другий місяць поспіль нарощує обсяги виробництва
Дніпропетровщині вдалося «перезавантажити» металургійне виробництво