Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Дніпропетровщина звернеться до державної влади з пропозицією не вводити ліміт на енергоресурси

Дніпропетровщина – потужний промисловий регіон, який виготовляє майже 5 частину всієї промислової продукції України. У зв’язку з цим наш регіон є великим споживачем енергоресурсів. Обласна влада звернеться до державних органів з економічним обґрунтуванням та пропозицією не лімітувати надання області таких ресурсів. Про це повідомляє Дніпропетровська ОДА.

«Велика частка Дніпропетровщини у загальноукраїнському показнику обсягів реалізованої промислової продукції свідчить про вагому залежність економіки країни від результатів промислової діяльності нашого регіону. У зв’язку з цим не доцільно встановлювати ліміт для Дніпропетровської області на енергоресурси. Ми сподіваємося, що державна влада розуміє можливості та потреби кожного регіону та не буде встановлювати шаблонні обмеження для всіх територій», — зазначив радник губернатора Віктор Сергєєв.

Він розповів, що за 7 місяців цього року Дніпропетровщина реалізувала промислової продукції на 130,2 млрд грн. Тобто протягом липня Дніпропетровська область збільшила показник обсягу реалізованої продукції більше ніж на 20 млрд грн. Такий показник дозволив перевищити минулорічні показники на 8,7%, що становить 10,4 млд грн. Про це повідомляє головне управління статистики у Дніпропетровській області.

За даними Держкомстату України показник обсягу реалізованої продукції Дніпропетровщини займає 19,3% від загальнодержавного показника. Якщо порівняти наш регіон з іншими промисловими регіонами країни, то Дніпропетровщини за 7 місяців 2014 року реалізувала продукції більше, ніж Запорізька (50,2 млрд грн.), Луганська (39 млрд грн.) та Харківська (40 млрд грн.) області разом.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: