Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Дніпропетровцям розповіли про новий порядок оформлення субсидій

Згідно з постановою КМУ від 6 серпня 2014 року встановлено єдині для України соціальні нормативи споживання холодної та гарячої води, водовідведення, вивезення побутових відходів, а також надання субсидій. Про це повідомила начальник відділу субсидій департаменту праці та соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації Олександра Довидовська під час прес-конференції.

«До сьогодні ці нормативи встановлювали органи місцевого самоврядування, тепер вони єдині для всіх жителів України. Що стосується нормативу на споживання теплової енергії, постановою це не передбачено. Також при розрахунку субсидії норми використання газу для населення зменшилися, але норми використання електричної енергії збільшилися», — розповіла Олександра Довидовська.

Також з 1 жовтня 2014 року соціальна норма житла для надання субсидій встановлена в розмірі 13,65 м² площею на 1 особу і додатково 35,22 м² на домогосподарство. Таким чином, якщо домогосподарство зареєстровано на 1 людину, то його субсидія призначатиметься на 48,87 м². У разі, якщо домогосподарство складається з 2 осіб, тоді становить 62,52 м².

Олександра Довидовська додала, що з 1 жовтня субсидію будуть призначати не так як раніше, на сім’ю, а на домогосподарство. Тобто будуть враховуватися тільки громадяни, які зареєстровані на цій житловій площі. Для кожного домогосподарства буде використаний свій адресний підхід, розмір субсидії буде розраховуватися за певною формулою. Консультацію з приводу оформлення і призначення розміру субсидії можна отримати в управлінні соціального захисту населення за місцем реєстрації. До 1 жовтня субсидії призначалася уповноваженому власнику, співвласнику житла, на якого відкрито особовий рахунок за місцем реєстрації, та субсидія призначалася на сім’ю.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Как украинцам пересчитают субсидии: калькулятор коммунальной «скидки»
Проверить всех: кого и почему могут оставить без пенсий и субсидий в Украине и как будет проходить верификация
Субсидианты получат сэкономленные ими деньги на счета
Как сократят субсидии: новые нормативы и правила расчета «скидки»
На коммунальных платежах экономят около 557 тысяч семей Днепропетровщины, — Валентин Резниченко