Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


КБ «Південне» готове допомагати молодим науковцям Дніпропетровщини у профільних дослідженнях

Уже найближчим часом молоді вчені зможуть проводити спільні з конструкторським бюро дослідження. Легендарне українське підприємство відкрите до співпраці, зокрема, з науковцями у сферах механіки, інженерії, фізики та хімії. Про нові формати роботи говорили під час першого засідання наукового клубу «Південне сузір’я». Про це повідомляє Дніпропетровська ОДА.

За словами заступника начальника проектно-конструкторського бюро-1, начальника комплексу-2 конструкторського бюро «Південне» Володимира Сіренка, підприємство готове забезпечувати вчених необхідними засобами та приладдям. Він також наголосив, що одним з нових векторів роботи конструкторського бюро стане «вкладання вагомих ресурсів в молоде покоління науковців».

Першим спільним проектом Ради молодих вчених і КБ «Південне» стало відкриття наукового клубу «Південне сузір’я». Стати членами молодіжного товариства вчених запрошують студентів, молодих науковців, а також усіх, хто цікавиться питаннями сучасної науки і техніки. Очікується, що засідання клубу проходитимуть щомісяця, у кожну третю середу.

Розклад лекцій і тематика засідань буде представлена на сайті Ради молодих вчених.

Серед уже відомих тем для обговорень «Демонополізація освіти і науки в Україні: за і проти», «Управління знаннями» та «Про впровадження швидкісного руху поїздів «Hyundai» на українських залізницях».

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Главный конструктор КБЮ возглавил Космическое агентство Украины
В космос взлетела юбилейная европейская ракета с двигателем, изготовленным в Днепре
Украинский космос по версии КБ «Южное»
Госкосмос дал КБ «Южное» 70 млн на разработку спутников
Через 5 лет Украина может остаться без ракетного вооружения, — КБЮ