Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Християнські церкви Дніпропетровщини ініціювали впровадження капеланства в зоні АТО

Про це вони заявили під час форуму «Вектор солідарності», який пройшов в облдержадміністрації за участі Ради християнських церков Дніпропетровщини, представників військових, Штабу національного захисту Дніпропетровщини та волонтерів.

Капеланство передбачає наявність у кожному батальйоні військового священика. Така посада прирівнюється до заступника командира полку або батальйону. Такий священик, або капелан, відповідає за моральний та психологічний стан солдатів, вирішує різноманітні конфліктні питання у колективі. У його функції також входить богослужіння серед військовослужбовців. При чому капелани при потребі також можуть надавати першу медичну допомогу.

Наразі деякі батальйони у зоні АТО вже мають своїх капеланів. Рада християнських церков продовжує розвиток цього руху та ініціює узаконення капеланства на державному рівні.

Як зазначив голова громадської організації «Українське капеланство» Валерій Труфанов: «Капелан – це і священнослужитель, і психолог, і медичний працівник. Він може надавати першу медичну допомогу, супроводжувати поранених. Капелани допомагають військовим у зоні АТО подолати психологічні травми, пережити складну ситуацію та вирішити можливі внутрішні конфлікти».

Також Рада християнських церков повідомила, що волонтери церков забезпечують поранених воїнів АТО та переселенців продуктами харчування, ліками та одягом. Священослужителі відвідують поранених у шпиталях та лікарнях Дніпропетровщини.


Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: