Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


На черговій сесії Дніпропетровської обласної ради прийнято 22 рішення

26 вересня голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод провів двадцять сьому сесію обласної ради VI скликання. Всього на сесії були присутні 91 депутат. На розгляд народних обранців було винесено 22 проекти рішень. Всі вони проходили громадську експертизу. В ході пленарного засідання було затверджено нові регіональні програми та внесено зміни до діючих, повідомляє прес-служба Дніпропетровської облради.

Зокрема, депутати внесли зміни до рішення обласної ради «Про обласний бюджет на 2014 рік». Це рішення дасть можливість погасити кредиторську заборгованість у Дніпропетровській області. А це значить, що всі системи, які забезпечують нормальне життя регіону, працюють в нормальному режимі.

Також депутати затвердили «Стратегію розвитку Дніпропетровської області на період до 2020 року», завдяки якій регіон має чіткий план дій, де робиться ставка на найбільш перспективні галузі. Мета Стратегії – примножити економічний потенціал регіону, забезпечити комфорт, безпеку і гідний рівень життя мешканців Дніпропетровщини. Прийнята нова обласна програма надання соціальної підтримки громадянам, які переселяються до Дніпропетровщини з тимчасово окупованих територій та районів АТО на 2014-2015 рр.

«Діяльність обласної ради незмінна і повинна приносити користь кожному жителю Дніпропетровщини. На кожній сесії ми розглядаємо ключові для регіону питання і сьогодні — не виключення. Новий досвід для обласної ради і для всієї України — усі проекти рішень, які винесені на нинішню сесію, проходили громадську експертизу. Кожен має право бути причетним до важливих для Дніпропетровщини управлінських рішень. Для цього тільки треба бути активним громадянином та використовувати усі існуючі можливості. Головне, щоб усі зрозуміли, що влада і громадськість не противники, а союзники. Влада повинна працювати і показувати результат. А громадськість має право контролювати владу, але не паралізовувати її роботу», — зазначив Євген Удод.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Итоги сессии Днепропетровского облсовета
Итоги сессии Днепропетровского облсовета
Итоги сессии Днепропетровского облсовета
За что голосовали на сессии Днепропетровского облсовета?
Основные вопросы состоявшейся сессии Днепропетровского облсовета