Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


На Дніпропетровщині проводиться планова перевірка захисних споруд

У Дніпропетровській області знаходиться 1721 захисна споруда – 928 сховищ та 793 протирадіаційних укриття. Також нараховується близько 210 тисяч найпростіших укриттів. Це підвали, напівпідвали, погреби тощо. Про це під час прес-конференції повідомив начальник управління цивільного захисту департаменту взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту та оборонної роботи Дніпропетровської ОДА Сергій Коваленко.

Він зазначив, що захисні споруди знаходяться на території промислових об’єктів, шкіл, медичних установ.

«В основному, захисні споруди знаходяться на території промислових об’єктів. Призначені вони, в першу чергу, для того, щоб захищати найбільшу працюючу зміну даних підприємств від наслідків різних аварій техногенного характеру, — розповів Сергій Коваленко. — На сьогодні всі захисні споруди області проходять інвентаризацію. Готові до використання за призначенням майже 50% з них».

За його словами, при департаменті діє 2 комісії. Перша – комісія з питань проведення технічної інвентаризації. Друга — щодо подальшого використання захисних споруд. Робота комісій ведеться постійно і планомірно. На Раді оборони області поставлено завдання керівникам підприємств, органам місцевого самоврядування про приведення захисних споруд у належний стан. Зокрема, створення дводенного запасу води та продуктів харчування.

«Зазвичай в екстрених ситуаціях населення укривається в найпростіших укриттях. Це напівпідвальні і підвальні приміщення, які знаходяться в житлових будинках, підземні переходи, метрополітен. Таких найпростіших укриттів в області нараховується близько 210 тисяч, вони вміщують понад 2 млн людей, — наголосив Сергій Коваленко. – Наразі у всіх містах та селищах задіюються волонтерські організації для того, щоб приводити до ладу такі споруди. У багатьох підвальних приміщеннях порядок вже наведено силами місцевих жителів».

Крім того, органам місцевого самоврядування поставлене завдання поінформувати населення про місце розташування цих укриттів і маршрути до них.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: На Дніпропетровщині перевірили готовність усіх захисних споруд
Интерактивная карта расположения защитных сооружений в Днепропетровской области
В Днепропетровске общественные активисты планируют создать карту временных укрытий
В случае чрезвычайных ситуаций днепропетровцам можно укрываться в подвалах жилых домов