Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


На Дніпропетровщині розпочав свою роботу Обласний оперативний штаб з підготовки до позачергових виборів народних депутатів України

Аналогічні штаби створені в містах та районах області. Їх завдання забезпечити оперативне вирішення проблемних питань у підготовці до виборів. Про це повідомив радник губернатора Сергій Юхименко під час прес-конференції.

«Керівництво облдержадміністрації поставило перед нами чітке завдання – створити необхідні умови, щоб Дніпропетровщина продемонструвала проведення виборів на високому рівні. Щоб вибори пройшли чесно, демократично та прозоро. Впевнений, це завдання ми виконаємо», — зазначив Сергій Юхименко.

За його словами, робота обласного штабу буде проходити у три етапи. На першому етапі мобільні групи, що складаються з представників МВД, СБУ, МЧС та управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації, відвідають всі окружні комісії та ознайомляться зі станом виборчих дільниць та з проблемними питаннями, що виникають на місцях.

«Вже з понеділка мобільні групи розпочинають свою роботу. Вони виїжджатимуть в райони, зустрічатимуться з відповідальними виконавцями на місцях – це райдержадміністрації, міські, селищні та сільські ради, а також з керівниками окружних комісій. Ми вникаємо в усі проблеми та згідно з діючим законодавством намагаємося допомогти», — зазначив Сергій Юхименко.

На другому етапі буде проведено моніторинг окружних комісій. На третьому етапі (за тиждень до 26 жовтня) мобільні групи повторно відвідають проблемні округи для вирішення в рамках діючого законодавства тих проблем, які виникли на виборчих дільницях.

Також радник губернатора додав, що ведеться робота щодо підготовки списку виборців. «Ми активно працювали з цим списком ще в період підготовки до Президентських виборів. Тоді було виявлено багато невідповідностей, у тому числі «мертві душі». Сьогодні держреєстр виборців активно відпрацьовує списки, скоро вони будуть представлені відповідній комісії», — зазначив Сергій Юхименко.

Довідка:
Під час позачергових виборів народних депутатів України на Дніпропетровщині буде створено 17 виборчих округів. Також буде створено 1771 дільнична виборча комісія. Наразі на території області зареєстровано 2 млн 712 тис виборців.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Чи покарали «жорстко» і «красиво» фальсифікаторів парламентських виборів 2014 року?
Більш як півмільярда на агітацію: виборчі фонди партій на парламентських виборах 2014
100 днів після виборів: уроки та перспективи
100 днів після виборів: громадська думка післявиборчого опитування
Партії витратили на виборчу кампанію більше 674 мільйонів гривень