Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


На Дніпропетровщині відбувається бойове злагодження військовослужбовців танкових підрозділів

На Дніпропетровщині триває бойове злагодження військовослужбовців танкових підрозділів однієї з частин Сухопутних військ Збройних Сил України, призваних на військову службу  під час третьої хвилі часткової мобілізації. Про це повідомляє Міністерство оборони України.

Всі військовослужбовці пройшли фахову підготовку у навчальних підрозділах та були направлені для проходження подальшої служби до бойових частин українського війська.

За словами командира підрозділу, воїни-танкісти майже щодня практично виконують бойові стрільби штатним артилерійським пострілом із озброєння танків Т-64БВ з ходу, з короткої зупинки та в умовах оборонного бою. Також танкісти відпрацьовують вогневі завдання з кулеметів ПКТ та НСВТ.

– На вогневих директрисах екіпажі танків підвищують професійні навички у знищенні танків, кулеметних обслуг, групи піхоти, безвідкатних гармат на автомобілях та гвинтокрилів умовного противника, – розповів офіцер.

До занять з бойової підготовки мобілізованих військовослужбовців залучаються бойові офіцери та контрактники – учасники антитерористичної операції сході країни. Під час занять основна увага зосереджується на злагодженості дій підрозділів в наступі та обороні, а також повній взаємозамінності всіх членів екіпажу.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: На Днепропетровщине проверят качество питания военнослужащих
Военнослужащие, ставшие инвалидами во время службы, могут получить компенсации в размере до 300 тыс грн
Днепропетровцам рассказали о ситуации с соблюдением прав человека в Украине в условиях АТО
В Днепропетровске наградили участников АТО