Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


На Дніпропетровщині відзначили Всеукраїнський день бібліотек

Всеукраїнський день бібліотек відзначається щороку, 30 вересня, починаючи з 1998 року. З нагоди свята у Дніпропетровському Будинку органної та камерної музики зібралися представники бібліотек області, яких вітали представники влади, партнерські організації та читачі. Про це повідомляє Дніпропетровська ОДА.

Сьогодні на Дніпропетровщині функціонують 1907 бібліотек. Мережа публічних бібліотек системи Міністерства культури нараховує 674 заклади. Протягом року вони обслуговують близько 800 тис користувачів різного віку. За останні 3 роки в бібліотеках області спостерігається тенденція до збільшення відвідуваності.

Сучасні бібліотеки сьогодні надають нові послуги для місцевих громад: доступ до Інтернету, навчальні тренінги для різних верств населення, рекламні акції щодо популяризації читання та інформаційно-просвітницькі проекти.

Бібліотекарі регіону беруть активну участь у проектній діяльності: в минулому році 38 бібліотек-переможців ІV раунду конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету» (програма «Бібліоміст») придбали 141 комп’ютер та 38 багатофункціональних приладів.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Украинская классика, мировая литература, патриотические произведения: почти 100 тысяч книг приобрели для школьных библиотек области, – Валентин Резниченко
Книги под открытым небом: как библиотеки Днепропетровщины разрушают стереотипы
Библиотеки Днепропетровщины подготовили для посетителей много интересного
В Днепропетровске посетителей детских библиотек становится все больше
Библиотекари Днепропетровска будут оказывать услуги прямо на улице