Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


На Вільногірському ГЗК рейдерського захвату не було, — І. Коломойський

Під час своєї прес-конференції, яка тривала більше двох годин, голова Дніпропетровської облдержадміністрації Ігор Коломойський заявив, що ніякого рейдерського захвату Вільногірського гірничо-збагачувального комбінату не було. За словами губернатора, на підприємстві, при чому державному, просто змінився керівник. Колишнього керівника це не влаштовувало. Це призвело до конфлікту.

Як роз’яснив Ігор Коломойський, Вільногірський ГЗК – це державне підприємство, що було певний час в оренді у Кримського титану. Кабінет Міністрів цю оренду не подовжив, завчасно попередивши власника та його компанію. 5-6 червня повинна була відбутися передача майна, проте вона не відбулася. Передача пройшла на цьому тижні.
«Коломойського не цікавить титанова галузь. І я не маю інтересу до цих підприємств. Це підприємство повернене державі та буде працювати на державу», — зазначив Ігор Коломойський.

За словами губернатора, такий комплекс може приносити в бюджет країни близько 100 млн дол США. Проте всі попередні роки, доки підприємство було в оренді, країна отримувала лише 100 млн грн.

«Я підраховував, скільки комплекс, що складається з двох ГЗК: Сумихімпром та Запорізького Титану, може приносити в бюджет країни. Це приблизно 100 млн дол на рік. На скільки я знаю, за ці ГЗК сплачувалось 100 млн грн», — зазначив Ігор Коломойський.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Коломойский стал лидером партии УКРОП
В Днепре Игоря Коломойского наградили медалью
Коломойский рассказал, сколько «Днепр» должен получить за Коноплянку
Коломойский против Порошенко и Ахметова: Харьковско-днепропетровский фронт
«Подарки» Коломойского для Резниченко