Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


На жителів Дніпропетровщини очікує спрощена процедура оформлення субсидій

Оформити субсидію на послуги ЖКГ стане набагато легше за умови, якщо Кабмін погодить відповідний проект нової постанови. Про це під час прес-конференції повідомила заступник начальника управління забезпечення соціальних гарантій департаменту праці та соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації Олександра Довидовська.

Олександра Довидовська повідомила, що на сьогодні існує проект постанови Кабінету Міністрів України, в рамках якого будуть внесені зміни до порядку отримання субсидій. Якщо зміни набудуть чинності, то субсидія надаватиметься одному з зареєстрованих членів домогосподарства, на якого відкрито особовий рахунок. Раніше ж отримати субсидію міг тільки власник домогосподарства.

«Тобто, якщо, наприклад, бабуся переписувала свою квартиру на онуків, і вони ставали власниками квартири, то отримувати субсидію бабуся вже не могла. Але згідно з проектом постанови Кабміну, така бабуся зможе отримати субсидію на послуги ЖКГ. Нова постанова Кабміну може бути введена в дію 1 жовтня 2014», — сказала вона.

Також Олександра Довидовська розповіла, що для того, щоб малозабезпеченій сім’ї отримати субсидію на житлово-комунальні послуги, потрібно звернутися в управління соцзахисту за місцем реєстрації.

«Там людина заповнює заяву, декларацію і прикладає довідку про доходи всіх працездатних громадян, які зареєстровані з ним за однією адресою», — пояснила Олександра Довидовська.

З приводу питань щодо субсидії мешканці регіону можуть звертатися до Департаменту управління соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації за телефонами: 713-65-65, 713-66-18, 713-63-09, 713-62-21.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Почему днепрянам отказывают в субсидиях?
В Украине урезают субсидии: кому придется платить больше
По квартирам украинцев-субсидиантов начнут ходить ревизоры
На коммунальных платежах экономят почти 520 тысяч семей Днепропетровщины — Валентин Резниченко
Жителям Днепра рассказали об изменениях в оформлении жилищных субсидий