Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Питання щодо злиття Дніпропетровського інституту післядипломної педагогічної освіти з Інститутом підприємництва «Стратегія» не буде розглядатися на сесії облради

4 вересня робоча група, яка проводить громадську експертизу проектів рішень обласної ради, порекомендувала відправити на доопрацювання питання про злиття Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з Інститутом підприємництва «Стратегія» (м. Жовті Води) та залишити без змін їх керівництво. Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської облради.

«Питання злиття двох вишів не пройшло обговорення та узгодження з колективами закладів та на теперішній час потребує додаткового вивчення та опрацювання колективом, громадськістю спільно з профільними фахівцями», — йдеться у висновку громадської експертизи. Також робоча група запропонувала створити спеціальну комісію для розгляду питання щодо злиття двох вузів.

«Ті питання, які змушують людей виходити на вулицю, як мінімум, не відпрацьовані. За висновком громадської експертизи, тема реорганізації Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на сесії облради підніматися не буде. Моя позиція – питання, які стосуються діяльності комунальних закладів, повинні бути максимально відпрацьованими і зваженими, повинні враховувати інтереси усіх сторін і тільки після цього виноситися на розгляд депутатів», — підкреслив Євген Удод.

Нагадаємо, колектив Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (м. Дніпропетровськ) виразив протест відносно злиття їх закладу з Інститутом підприємництва «Стратегія» (м. Жовті Води).

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Общественный совет выступил категорически против слияния двух институтов на Днепропетровщине
Депутати облради не підтримали ініціативу обласного департаменту освіти щодо злиття двох інститутів
У питанні злиття двох вишів немає жодної політики, — Демчик
Колектив Дніпропетровського обасного інституту післядипломної педагогічної освіти виступає проти фактичного знищення закладу
Как украсть институт