Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Студенти фізико-технічного факультету ДНУ отримали іменні стипендій президентського фонду Леоніда Кучми «Україна»

Майбутнє країни не полягає у політиках чи бізнесменах. Держава має майбутнє лише тоді, коли в неї є наука та є знання. Про це повідомив заступник губернатора Борис Філатов під час розширеного засідання Вченої ради ДНУ ім. О.Гончара.

Борис Філатов, як випускник ДНУ, зазначив: «Коли повертаєшся до рідного університету, то відразу згадуєш себе – молодого студента, який мріяв побудувати іншу країну».

Він представив присутнім бачення облдержадміністрації про події в Україні та про поточну суспільно-політичну ситуацію. За словами Бориса Філатова, Президент України докладає неймовірні зусилля для того, щоб цей кошмар закінчився.

«Можна багато критикувати владу за її рішення. Однак всі повинні розуміти, що і армія, і суспільство потребують перерви», — сказав заступник губернатора.

Він також додав, що сьогодні люди мають різні настрої та різну точку зору. Проте населення єдине в одному – те, що відбувається в Донецькій та Луганській областях, не повинно повторитися у Дніпропетровській області.

«Ми докладали максимум зусиль до встановлення політичного діалогу. Ми знаходимося всередині процесу: ведеться підтримка армії, будуються блок-пости… Всі ви повинні бути впевнені в тому, що Дніпропетровська область захищена», — наголосив Борис Філатов.

Під час засідання 7 студентів фізико-технічного факультету ДНУ отримали іменні стипендії президентського фонду Леоніда Кучми «Україна». Цього року стипендіатами стали: п’ятикурсники Антон Головко, Анастасія Кизименко, Ярослава Кривенко, Катерина Мороз, Сергій Плетінь, Ілля Сидоров та студент четвертого курсу Дмитро Утва. Від імені студентів зі словами вдячності виступить студент V курсу фізико-технічного факультету Ілля Сидоров. До звичайної стипендії ці студенти отримуватимуть додаткові 900 грн на місяць протягом року.

Президент України 1994-2005 років Леонід Кучма привітав стипендіатів та подякував викладачам та вченій раді факультету за підготовку достойної зміни.

«Мені здається, ви готуєте достойну зміну. І нам не страшно, щоб ця зміна взяла владу в свої руки і зробила те, що ми не робили», — зазначив Леонід Кучма.

Президент України 1994-2005 років наголосив на важливості відновлення військового та промислового потенціалу країни.

«Хто міг подумати, що ми з вами доживемо до війни. Чому ми допустили таке в своїй країні? Чому останні виборні кампанії будувалися на принципі захід і схід — це різні регіони. І замість того, щоб об’єднувати, ми весь час штовхаємо регіони один на одного. І сьогодні я не заздрю нинішньому Президенту. Сьогодні на його адресу видається дуже багато критики. Я його опонентам ставлюнайпростіше питання: що ви пропонуєте в замін? І відповіді немає», — наголосив Леонід Кучма.

Він відзначив роботу, що проводиться для стабілізації ситуації на Дніпропетровщині.

«Дніпропетровщина намагається допомогти не на словах, а конкретними справами. Сьогодні проходить самоідентифікація нації. Люди почали ставити питання: хто я такий, якого роду племені, яким буде завтрашній день», — зазначив Леонід Кучма.


Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Активная молодежь Днепра получит именные стипендии городского головы
В Днепре юные музыканты будут получать стипендию от мэра