Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Студенти фізико-технічного факультету ДНУ отримали іменні стипендій президентського фонду Леоніда Кучми «Україна»

Майбутнє країни не полягає у політиках чи бізнесменах. Держава має майбутнє лише тоді, коли в неї є наука та є знання. Про це повідомив заступник губернатора Борис Філатов під час розширеного засідання Вченої ради ДНУ ім. О.Гончара.

Борис Філатов, як випускник ДНУ, зазначив: «Коли повертаєшся до рідного університету, то відразу згадуєш себе – молодого студента, який мріяв побудувати іншу країну».

Він представив присутнім бачення облдержадміністрації про події в Україні та про поточну суспільно-політичну ситуацію. За словами Бориса Філатова, Президент України докладає неймовірні зусилля для того, щоб цей кошмар закінчився.

«Можна багато критикувати владу за її рішення. Однак всі повинні розуміти, що і армія, і суспільство потребують перерви», — сказав заступник губернатора.

Він також додав, що сьогодні люди мають різні настрої та різну точку зору. Проте населення єдине в одному – те, що відбувається в Донецькій та Луганській областях, не повинно повторитися у Дніпропетровській області.

«Ми докладали максимум зусиль до встановлення політичного діалогу. Ми знаходимося всередині процесу: ведеться підтримка армії, будуються блок-пости… Всі ви повинні бути впевнені в тому, що Дніпропетровська область захищена», — наголосив Борис Філатов.

Під час засідання 7 студентів фізико-технічного факультету ДНУ отримали іменні стипендії президентського фонду Леоніда Кучми «Україна». Цього року стипендіатами стали: п’ятикурсники Антон Головко, Анастасія Кизименко, Ярослава Кривенко, Катерина Мороз, Сергій Плетінь, Ілля Сидоров та студент четвертого курсу Дмитро Утва. Від імені студентів зі словами вдячності виступить студент V курсу фізико-технічного факультету Ілля Сидоров. До звичайної стипендії ці студенти отримуватимуть додаткові 900 грн на місяць протягом року.

Президент України 1994-2005 років Леонід Кучма привітав стипендіатів та подякував викладачам та вченій раді факультету за підготовку достойної зміни.

«Мені здається, ви готуєте достойну зміну. І нам не страшно, щоб ця зміна взяла владу в свої руки і зробила те, що ми не робили», — зазначив Леонід Кучма.

Президент України 1994-2005 років наголосив на важливості відновлення військового та промислового потенціалу країни.

«Хто міг подумати, що ми з вами доживемо до війни. Чому ми допустили таке в своїй країні? Чому останні виборні кампанії будувалися на принципі захід і схід — це різні регіони. І замість того, щоб об’єднувати, ми весь час штовхаємо регіони один на одного. І сьогодні я не заздрю нинішньому Президенту. Сьогодні на його адресу видається дуже багато критики. Я його опонентам ставлюнайпростіше питання: що ви пропонуєте в замін? І відповіді немає», — наголосив Леонід Кучма.

Він відзначив роботу, що проводиться для стабілізації ситуації на Дніпропетровщині.

«Дніпропетровщина намагається допомогти не на словах, а конкретними справами. Сьогодні проходить самоідентифікація нації. Люди почали ставити питання: хто я такий, якого роду племені, яким буде завтрашній день», — зазначив Леонід Кучма.


Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: В Днепре в онлайн-режиме начат прием документов на выплату именных стипендий городского головы активной молодежи
Активная молодежь Днепра может претендовать на именные стипендии городского головы
Кто может претендовать на именные стипендии городского головы Днепра
Активная молодежь Днепра получит именные стипендии городского головы
В Днепре юные музыканты будут получать стипендию от мэра