Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Центр допомоги переселенцям та Агентство США з міжнародного розвитку підписали Меморандум про співпрацю

У рамках Меморандуму США допоможе провести ремонт у приміщенні центру та облаштувати його новими сучасними меблями та побутовою технікою. Це дасть можливість створити необхідні умови для переселенців, що постійно прибувають до Дніпропетровщини. Меморандум був підписаний під час круглого столу: «Допомога вимушеним переселенцям: проблеми, шляхи їх вирішення та координація дій» за участі помічника Керівника Бюро з питань Європи та Євразії Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID) Пейдж Александер, радника голови облдержадміністрації Бориса Трейгермана, керівників державних структур міста та області, представників організацій громадянського суспільства, вимушених переселенців, волонтерів.

Борис Трейгерман наголосив: «Це не був візит ввічливості, це конкретна робота. Одна з головних задач — організація роботи з переселенцями, які опинилися у нас в області в результаті військового конфлікту. І відразу ж є рішення. Агентство міжнародного розвитку нам допоможе саме по допомозі нашим волонтерам. Це не просто слова. Вони вже реалізують реальні кроки».

Під час спілкування відкрилися нові аспекти можливої взаємодії USAID та Дніпропетровщини. По-перше, Пейдж Александер запропонувала підтримку у медичній сфері, зокрема, обмін досвідом. Лікарі США можуть приїздити до Дніпропетровщини та надавати консультації, проводити навчання, допомагати у лікуванні військових. По-друге, наразі гостро постала проблема з протезами. На території Дніпропетровщини існує майже недіючий протезний завод, який Американська сторона може модернізувати за власні кошти. Це дозволить Дніпропетровщині виготовляти для наших військових, які мають важкі ушкодження, якісні протези.

«У цей критичний для України час я вирішила приїхати сюди, представляючи наше агентство, для того, щоб вирішити, що ми можемо для вас зробити та яку допомогу надати. Ми повністю підтримуємо ті кроки, які вживає Уряд України для завершення війни на Донбасі. Але ми розуміємо, що і урядові структури, і міжнародна спільнота може зробити більше, аби допомогти розв’язати цю ситуацію. Це відноситься і до американського уряду. Ми готові до надання подальшої допомоги, про що свідчить й сьогоднішній Меморандум», — наголосила Пейдж Александер.

Пейдж Александер також відзначила героїчні зусилля волонтерів Центру допомоги переселенцям. «Нас дуже позитивно вразила та єдність і та готовність до співпраці, яку демонструє громада Дніпропетровська та всі його мешканці. Така робота волонтерів та те, що люди об’єдналися, демонструє витривалість і життєстійкість українського народу», — зазначила Пейдж Александер.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Днепровские юристы помогают переселенцам получить компенсацию за разрушенное жилье
На Днепропетровщине более тысячи семей-переселенцев получат ваучеры на покупки в супермаркете
22 июля в модульном городке для переселенцев в Днепре состоится масштабный концерт
Европейский инвестбанк профинансирует 16 проектов Днепропетровщины, направленных на помощь переселенцам
Что волнует переселенцев в Кривом Роге