Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


У Дніпропетровськ доставили гуманітарний вантаж для переселенців з Донбасу

3 вересня рятувальники ДСНС України доставили до міста Дніпропетровськ 19 тис. гігієнічних наборів від Фонду Народонаселення ООН. Гуманітарний вантаж загальною вагою 12 тон призначений для жителів Донбасу, які змушені переселитися у Дніпропетровську та Запорізьку області.

У місті Дніпропетровськ гуманітарну допомогу було доправлено до представництва Благодійної організації «Благодійний фонд «Допомога Дніпра», де її частину, коробки із засобами гігієни, рятувальники Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області вивантажили та розфасували.

Надалі гуманітарний рейс покине місто Дніпропетровськ, щоб незабаром прибути до міста Запоріжжя.

Днем раніше, 2 вересня, рятувальники ДСНС України спільно з представниками Фонду Народонаселення ООН організували відправлення 19 тис. гігієнічних наборів на загальну суму понад 2 млн. грн. для мешканців Сходу, які виїхали з району проведення АТО та АР Крим.

До гігієнічних наборів входять миючі та гігієнічні засоби, а також товари, що враховують особливі потреби, як чоловіків, так і жінок.

Під час проведення передачі наборів представник Фонду Народонаселення ООН Павло Замостьян висловив вдячність рятувальникам за допомогу в організації транспортування та зберігання допомоги мешканцям Сходу. «Ми дуже вдячні, що Державна служба України з надзвичайних ситуацій швидко відреагувала та вирішила всі організаційні питання щодо механізму передачі та розповсюдження допомоги», – зазначив Павло Замостьян.

У свою чергу, заступник директора Департаменту ресурсного забезпечення ДСНС України Руслан Білошицький зауважив: «Ну а як же інакше. Спільну ж справу робимо».

Дані гігієнічні набори рятувальники передали представникам Товариства Червоного Хреста України. Вони ж, спільно з регіональними представниками Міжвідомчого координаційного штабу, розповсюджуватимуть ці набори серед жителів Сходу України.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: За два последних года медучреждения области получили из Франции более 30-ти гуманитарных грузов – Валентин Резниченко
30-партия гуманитарной помощи поступила в медучреждения области – Валентин Резниченко
Для больниц области поступила уже 29-партия гуманитарной помощи из Франции — Валентин Резниченко
Гуманитарную помощь из Франции уже второй раз доставили в детскую областную больницу – Валентин Резниченко
Военный госпиталь Днепра получил пятую партию гуманитарной помощи – Валентин Резниченко