Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


У Дніпропетровську німецький експерт розповів про 3 методи запобігання поширенню ВІЛ-інфекції

Керівник проекту «Консультування з ВІЛ/СНІДу та підтримки інституцій» Мартін Каде назвав основні методи запобігання поширенню ВІЛ-інфекції. Усі методики базуються на підвищенні поінформованості серед населення. Про це зарубіжний експерт повідомив після підписання меморандуму про співпрацю між Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та департаментом освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Німеччина свого часу пережила вибух епідемії ВІЛ/СНІДУ. Ми, як і увесь світ, розуміємо ступінь загрози та намагаємось привернути увагу суспільства до цього питання. Сьогодні ми розпочинаємо новий етап співпраці з Дніпропетровщиною у цьому напрямку. Зараз дуже важливо змінити відношення то людей, які живуть з ВІЛ та поширити знання про інфекцію серед молоді», — зазначив Мартін Каде.

За його словами, у Німеччині практикують три методики, які допомагають знизити кількість заражених вірусом імунодефіциту. Зокрема, це робота з населенням через мас-медіа. Таким чином можна звертатись до анонімного загалу. Тобто до людей, які мають статус ВІЛ-позитивних, людей, які перебувають у зоні ризику та іншої широкої аудиторії, різної за віком і статусом. Другий метод передбачає персональну комунікацію. Це окремі зустрічі, у ході яких можна поставити питання до запрошених лікарів або експертів, узяти участь у дискусії. За проведення подібних акцій мають відповідати так звані агенти впливу. Це ті люди, які мають соціальну роль внесення змін у свідомість суспільства. До цієї категорії відносять, зокрема, педагогів. Третя методика, запропонована німецьким фахівцем, – це індивідуальне консультування. Воно здійснюється, зокрема, через «гарячу» лінію з питань ВІЛ/СНІДу. В Україні вона діє за телефоном: 0 800 500 451.

Мартін Каде також зазначив, що для населення дуже важливо мати чітку та достовірну інформацію про свій ВІЛ-статус. За інформацією експерта, треба розуміти, що лише спеціальний аналіз крові на ВІЛ зможе виявити хворобу, а тому кожен має знати, де такий тест можна пройти.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: В Днепре фиксируют уменьшение заболеваемости ВИЧ-инфекцией
На Днепропетровщине стартует масштабный проект — «HealthLink: ускорение преодоления эпидемии ВИЧ/СПИД в регионе»
Днепр присоединился к пилотному проекту по совершенствованию услуг для больных ВИЧ/СПИДом
В Днепре предоставляют бесплатную правовую помощь лицам с ВИЧ/СПИД
Всемирный день борьбы со СПИДом: статистика и борьба с болезнью в Днепре