Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


У Павлограді відкрито новий басейн з енергозберігаючими технологіями

З нагоди 85-річчя Павлоградського хімічного заводу підприємство відкрило новий сучасний басейн. У ньому зможуть тренуватися професійні спортсмени, дитячі спортивні гуртки, а також всі бажаючі жителі міста. Про це повідомляє Дніпропетровська ОДА.

Новий басейн розміщений на базі існуючого Спортивного комплексу «Юність». За проектом на першому поверсі розміщені тренажерний зал для занять важкою атлетикою з вбиральнею, душем і санвузлом, вестибюль, приміщення адміністратора, кабінет медперсоналу, тренерська, технологічні приміщення для розміщення обладнання водоочистки.

На другому поверсі передбачено розташування самого басейну розміром 12х25м, глибиною від 1,8 м до 2,05 м. Для плавання передбачено шість доріжок шириною 2м, для проведення змагань ширина доріжок може збільшуватися до 2,5 м за допомогою переміщення розділових смуг. Вода для потреб басейну проходить три ступені очистки: передочистка, основна очистка за допомогою зворотноосмотичної установки та знезараження озоном.

На третьому поверсі розташовані фітнес-зал і кафе.

Проектом передбачено використання новітніх сучасних технологій: встановлено енергозберігаючі огороджуючі конструкції, використовуються сонячні колектори, бездротовий інтернет. За сприятливих погодних умов басейн може працювати автономно, без електрики та газу.
За підрахунками басейн може приймати 72 людини на добу.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: В Каменском лицее №15 впервые за 30 лет ремонтируют бассейн – Валентин Резниченко
В Днепре появится новый стадион и бассейн: где и когда
Каменские школьники будут посещать современный бассейн, реконструированный ДнепрОГА