Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


У питанні злиття двох вишів немає жодної політики, — Демчик

Можливість злиття Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Жовтоводського інституту підприємництва «Стратегія» розглядається, зокрема, в рамках вступу в силу нового закону «Про вищу освіту». Таке об’єднання дозволить зберегти робочі місця співробітникам «Стратегії». Також про жодні масові звільнення у ДОІППО мова не йде. Про це повідомив директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА Олександр Демчик під час прес-конференції.

Нагадаємо, рішення про злиття двох вишів мало бути розглянуто на вересневій сесії облради. Проте наразі розгляд проекту рішення відклали. З матеріалами працює спеціальна комісія.

«Є низка факторів, які заважатимуть інституту післядипломної педагогічної освіти ефективно працювати в умовах нової, проєвропейської системи вищої освіти. Відсутність статусу вищого навчального закладу та, як наслідок, неспроможність видавати документи державного зразка, суттєво заважатиме ДОІППО конкурувати з іншими вишами. Ми розглядали можливість реорганізації спільно з Європейським фондом освіти», — зазначив Олександр Демчик.

Зазначимо, що заплановане об’єднання двох вишів не змінить статус інституту післядипломної педагогічної освіти. Інститут зможе не лише проводити підвищення кваліфікації вчителів. У новоствореного вишу також з’явиться можливість надавати послуги підвищення кваліфікації педагогічних працівників професійно-технічної освіти.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Общественный совет выступил категорически против слияния двух институтов на Днепропетровщине
Депутати облради не підтримали ініціативу обласного департаменту освіти щодо злиття двох інститутів
Питання щодо злиття Дніпропетровського інституту післядипломної педагогічної освіти з Інститутом підприємництва «Стратегія» не буде розглядатися на сесії облради
Колектив Дніпропетровського обасного інституту післядипломної педагогічної освіти виступає проти фактичного знищення закладу
Как украсть институт