Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


В Павлограді на акцію протесту вийшли шахтарі-інваліди

На акцію протесту у понеділок до стін Павлоградського міськвиконкому вийшли близько двох тисяч шахтарів-інвалідів. Про це повідомляє павлоград.dp.ua.

У такий спосіб шахтарі висловлюють свою незгоду із законопроектом, поданим на розгляд до Верховної Ради України прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком. Згідно поданого законопроекту, шахтарям-регресникам мають виплачувати на вибір або пенсію, або регрес.

За словами голови профспілок шахтарів-інвалідів Миколи Житника, у такий спосіб шахтарів-регресників позбавляють права на соціальні пільги . Підтримати павлоградських шахтарів-інвалідів приїхали група шахтарів із Донецька.

За повідомленням Миколи Житника, у понеділок пройшла попереджувальна акція. 2 жовтня шахтарі мають намір виїхати до Києва і проводити акцію протесту біля стін Кабінету міністрів. Взяти участь у столичній акції планують також інваліди-колясочники із Запоріжжя, шахтарі-інваліди із Кіровоградської області та Донецька.

Микола Житник також додав, що такі ж акції протесту проходять у цей день по всіх містах Дніпропетровської та Кіровоградської областей.

Із мітингувальниками спілкувалась заступник міського голови Аліса Рябова. За її словами, міська влада повністю підтримує шахтарів-інвалідів і вважає, що законопроект, котрий позбавляє інвалідів частини виплат, не має права на життя.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: