Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Виші Дніпропетровщини прийматимуть студентів із зони АТО на тимчасове навчання

Обов’язковою умовою допуску до занять стане перевірка факту навчання студентів у вишах Донеччини або Луганщини. Виші зможуть приймати не більше 5 студентів у кожну групу на кожному факультеті. Такі правила зафіксовано в розпорядженні Кабінету Міністрів України. Про це повідомили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

Щоб стати тимчасовим слухачем будь-якого вишу Дніпропетровщини студентам зі східних областей України необхідно подати заяву на ім’я керівника закладу. Для тимчасового зарахування студенти із зони АТО мають пред’явити лише документи, що засвідчують особу. Це паспорт, водійські права, військовий квиток або інші посвідчення.

Повна картина успішності студента та загалом підтвердження факту його навчання у вишах Донецької та Луганської областей перевірятиметься через Єдину державну електронну базу з питань освіти.

Після цього виш, який приймає студента, формує тимчасову документацію. Зокрема, це стосується особової справи та студентського квитка із зазначенням статусу тимчасово допущеного до занять.

Зазначимо, що протягом навчання у вишах Дніпропетровщини студенти зі сходу матимуть можливість отримувати оцінки і складати іспити за звичною системою. Після завершення тимчасового навчання всі академічні досягнення будуть дійсні також у вишах Донбасу.

Нагадаємо, що пільгова процедура переведення для студентів із зони АТО до вишів Дніпропетровщини відсутня. Стати студентом вишу іншої області мешканці Донеччини та Луганщини можуть лише у канікулярний період та за умови закритої сесії у своєму виші і за наявністю оригіналів освітніх документів.

Додаткова інформація за телефонами: (056) 770 80 29 або 770 82 42.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Днепр-Одесса-Харьков: что выбирают студенты
Поступление-2017: что нужно знать
У Міносвіти підтримали намір трьох структурних підрозділів Криворізького вишу відновити самостійну діяльність
На Дніпропетровщині два виші хочуть змінити систему роботи та вийти зі структури Криворізького економічного університету
В Днепропетровске реорганизуют государственную финансовую академию