Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Як годують дітей в дитячих садочках Кіровського району? Результати прокурорської перевірки

Прокуратурою Кіровського району м. Дніпропетровська проведено перевірку додержання законодавства щодо охорони життя та здоров’я неповнолітніх дошкільними навчальними закладами, якою виявлено грубі порушення.

Встановлено, що у дитячих садках району продукти харчування зберігаються неналежним чином, а деякі з них мають кінцевий термін реалізації; не дотримано норми продуктів харчування на одну дитину по основних продуктах; не дотримується температурний режим у холодильному обладнанні; не виконуються правила зберігання столових приладів; порушуються правила миття кухонного посуду тощо. У групових приміщеннях садків не проводиться вологе прибирання, є пил та павутиння; а дані щодо проходження працівниками необхідного курсу санітарного мінімуму відсутні.

Крім того, в коморі завгоспу одного з садків, де зберігаються крупи та інші продукти харчування для дітей, виявлено алкогольні напої.

На усунення вказаних порушень прокуратурою внесено подання голові виконавчого комітету Кіровської районної у місті ради, яке розглянуто та задоволено, шістьох працівників дошкільних навчальних закладів притягнуто до дисциплінарної відповідальності (директори, завгоспи, медичні працівники).

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: В Днепре начал работу «Социальный инспектор»: горожане могут вносить свои предложения по ремонту школ и детсадов
До конца этого года в детсадах Днепра появится еще 15 новых групп
Реконструкция садиков, школ и больниц: главные события от ДнепрОГА
Только 74% детей охвачены дошкольным образованием
1 сентября школы и садики Днепропетровщины будут готовы к отопительному сезону, — Валентин Резниченко