Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Юні альпіністи Дніпропетровщини присвятили свій похід до озера Синевир пам’яті всіх загиблих воїнів АТО

З метою патріотичного виховання дітей та молоді інструктори з дитячого туризму Дніпропетровського обласного осередку «Дитячий альпійський рух України» разом з небайдужими дітьми вирішили провести спортивний похід по Закарпаттю. Похід відбувся з 17 по 24 серпня 2014 року за маршрутом: ст. Воловець – с. Подобовець – сел. Межгір’я – озеро Синевир. Подорож присвятили пам’яті воїнів, що поклали свої голови на вівтар свободи української нації. Про це повідомляє Дніпропетровська ОДА.

В числі загиблих є Дмитренко Андрій, який будучи ще дитиною брав участь у заходах осередку та спортивних походах.

«Ми схиляємо голову перед мужністю героїв, які ще вчора були нашими вихованцями», — в один голос зазначає колектив осередку.

У поході, присвяченому пам’яті воїнів, взяли участь школярі та студенти з міст Апостолове, П’ятихатки та Кривого Рогу у супроводі керівника походу, голови Дніпропетровського осередку «Дар України», інструктора з дитячого туризму з 1998 року Олексія Гапонова.

Під час подорожі учасники походу мали змогу поспілкуватися з місцевими жителями Закарпаття. Жителі Межгір’я розпитували, як люди живуть у Дніпропетровській області у важкі для нашої держави часи, розповідали про місцевих хлопців, яких призвали до війська, про те як хвилюються за Україну та її незалежність.

 

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: