Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


З 1 вересня у школах АНД-району почалась реалізація заходів з енергозбереження

Три навчальних заклади АНД-району стали переможцями пілотного конкурсу «Енергозбереження задля майбутнього», ініціатором якого виступила Дніпропетровська обласна рада: спеціалізована школа № 55 інформаційно-технологічного профілю, спеціалізована школа № 134 гуманістичного навчання та виховання та середня загальноосвітня школа № 43. Проекти «Тепла школа – теплі серця», «Вектор енергозбереження» та «Ефективне тепло задля збереження здоров’я дітей» визнані найкращими серед 20 наданих. На їх реалізацію на умовах співфінансування з обласного бюджету вже виділено 250 тис грн.

Заплановані роботи вже почалися. В школах встановлять енергозберігаючі вікна (використовується флоат-скло зі спеціальним напиленням та високими теплоізоляційними властивостями), утеплять фасади та багато іншого. Завдяки утепленню температура у відремонтованих приміщеннях підвищиться з 11 до 18 градусів. Прогнозується і зниження рівня захворюваності на застуду.

Кожен педагогічний колектив також розробив освітні акції для популяризації енергозбереження та енергоефективності серед школярів та їх батьків. У навчальних закладах будуть проводиться виховні заходи з питань раціонального використання енергоресурсів, творчі конкурси, тижні енергозбереження. Організована і науково-дослідницька діяльність: діти проводять заміри температур у класах, порівнюють їх та вносять свої пропозиції щодо раціонального використання енергоносіїв.

«Показово та важливо, що ініціативу по реалізації проектів з енергоефективності підхопили не тільки мешканці житлових будинків, а й навчальні заклади регіону. Втілення енергозберігаючих заходів допоможе школам створити ще більш комфортні умови для навчання та забезпечити економію коштів на енергоносії. Вагому роль у цьому процесі відіграє і формування навичок та свідомості підростаючого покоління, яке ще з малечку навчиться раціонально використовувати енергоносії. Саме від цього залежить енергетична безпека, добробут і заможність регіону та держави», — зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: На сайте ДнепрОГА появится интерактивная карта областных бюджетных учреждений, требующих термомодернизации
Днепропетровщина внедряет ЭСКО-энергосервис для утепления бюджетных учреждений — Валентин Резниченко
Днепропетровщина стала лидером по энергосбережению, — Юрий Голик
В Павлограде студенты учатся быть ответственными потребителями
Павлоградские школьники научились бытовому энергосбережению