Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Дніпропетровщина є лідером країни з залучення капітальних та прямих іноземних інвестицій

Про це повідомив заступник губернатора Дніпропетровщини Станіслав Молоков під час засідання спільної колегії департаменту економіки та фінансів облдержадміністрації. У заході також взяли участь представники департаментів економічного розвитку, фінансів облдержадміністрації, заступники мерів та голів райдержадміністрацій, які є кураторами з питань економіки та фінансів, керівники економічних і фінансових служб міських виконкомів і райдержадміністрацій.

Як доповів директор департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олег Кужман, обсяг прямих іноземних інвестицій становить 8,1 млрд дол. США. Це 16,3% всіх інвестицій в Україні.

Під час колегії Олег Кужман поставив завдання містам та районам активізувати роботу щодо підвищення інвестиційної привабливості територій. Особливо це стосується міст Першотравенськ, Тернівка та Межівського, Петриківського, Синельниківського, Софіївського, Томаківського районів, де прямі іноземні інвестиції відсутні.

Станіслав Молоков зазначив також, що область утримує лідируючі позиції за обсягами експорту товарів (2-е місце в Україні), обсягами валової продукції сільського господарства (2-е місце), виконаним будівельним роботам (2 місце), прямим іноземним інвестиціям (1 місце).

«Завдяки системній роботі всіх гілок влади, область в непростих умовах забезпечує утримання економічної ситуації в усіх галузях і сферах діяльності на рівні, не набагато гіршому торішнього», — сказав Станіслав Молоков.

Крім того, незважаючи на те, що обсяги виробництва промисловості за січень-серпень 2014 року не досягли рівня відповідного періоду 2013 року, за індексом промислової продукції (93,5%) область на 1,3% перевищує загальнодержавний показник (92,2%). А питома вага невиплаченої заробітної плати у фонді оплати праці значно нижче (1,9%), ніж по Україні (3,3%).

Також в поточному році область стала лідером і перевищила середні по Україні показники зростання:

• за обсягами реалізованої промислової продукції (130,2 млрд грн — 19,3% від усієї реалізованої продукції України);

• за обсягами реалізованої промислової продукції у розрахунку на душу населення — 39,7 тис грн (по Україні — 15,7 тис грн);

• за розміром середньомісячної заробітної плати — 3558 грн (по Україні — 3399 грн);

• за темпами росту виробництва молока і яєць — 104,7% і 108,6% відповідно (по Україні — 100,8% та 107,8%);

• за темпами обороту роздрібної торгівлі — 101,8% (по Україні — 96%).

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Днепропетровщина — лучшая в Украине по промышленному развитию и привлечению инвестиций
Создание благоприятных условий для зеленой модернизации экономики в Днепропетровской области
Китай будет инвестировать в развитие Днепропетровщины
Майже півмільярда доларів іноземних інвестицій отримала Дніпропетровщина цьогоріч, — Валентин Резніченко
Рейтинг Мінрегіону: Дніпропетровщина № 1