Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Дніпропетровщина суттєво збільшила долю металургійного виробництва в загальнодержавних показниках

Зокрема, в Дніпропетровській області виготовляється 37,3% всієї української сталі, це на 7,7% більше, ніж на початок року, за підсумками січня — вересня 35,8% — прокату, що на 4% перевищує початок року, та 33,8% — чавуну, що на 7,6% більше, ніж раніше. Майже 80% труб в Україні на сьогодні також виготовляється в нашому регіоні. При цьому область традиційно утримує високі показники й здобичі. 80% залізного концентрату виготовляється на Дніпропетровщині, 67,7% — залізної руди, обкотишів – 50,8%. Про це повідомляє Дніпропетровська ОДА.

Таке зростання є досить обґрунтованим, адже Дніпропетровщині доводиться компенсувати своєю роботою простої підприємств Донецької та Луганської областей. У зв’язку з цим регіон у вересні збільшив виробництво чавуну на 14,5%, сталі – на 13,1%, прокату – на 7,1%, агломерату – майже на 12%. Зокрема, високі показники демонструє «АрселорМіттал Кривий Ріг», на якому нещодавно було назначено нового директора. Так, у вересні «АрселорМіттал Кривий Ріг» на 12,2% перевищив показники серпня у виготовлені чавуну, на 13,1% — сталі, на 6,8% — концентрату та на 1,2% — прокату.

Також у лідерах виробництва у вересні «ДМК імені Дзержинського», де нарешті завершилася реконструкція доменного виробництва з впровадженням пилевугільного вдування. Така модернізація дозволила скоротити споживання газу на 30% та примножити показники виробництва. Так, у вересні «ДМК імені Дзержинського» на 32,9% перевищив показники серпня з виготовлення чавуну, сталі – на 29,7%, прокату на 33,1%.

 

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: АрселорМиттал Кривой Рог увеличил производство стали и проката на 6%
АрселорМиттал рассматривает увеличение экспорта украинской стали в условиях политического кризиса
Компания ArcelorMittal в 2013 году снизила убыток на четверть