Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Дніпропетровщина: голова райради використовує адміністративний ресурс — тисне на вчителів

Голова Красногвардійської районної ради збирає директорів шкіл та закликає зробити все для перемоги кандидата Загіда Краснова, — повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

Голова Красногвардійської районної у місті Дніпропетровську ради Лещенко Олексій Васильович провів низку персональних зустрічей з директорами шкіл, які розташовані на території Красногвардійського району.

Під час зустрічей О. Лещенко в ультимативній формі заявляв, що треба підтримати кандидата в народні депутати Краснова З.Г. і зробити все можливе для його перемоги. Голова райради наголошував, що розраховує на суттєву підтримку і повне розуміння з боку керівництва навчальних закладів. Інформацію надали працівники освітянської сфери Красногвардійського району і попросили не вказувати їх прізвища, так як бояться звільнення.

Краснов Загід Геннадійович – кандидат в народні депутати України від партії «Громадська сила» в межах ОВО №25 (Центр: місто Дніпропетровськ, Красногвардійський район. ОВО включає: частина Амур-Нижньодніпровського району, Красногвардійський район міста Дніпропетровська). З. Краснов одіозний політичний та громадський діяч, підприємець, голова наглядової ради ОАО «Дніпропетровський стрілочний завод». Лідер Всеукраїнської громадської організації «Громадська сила». Двічі обирався депутатом Дніпропетровської міської ради у 2002 та 2006 роках. У 2007—2010 рр. був лід ером коаліції Дніпропетровської міської ради «Рідний Дніпропетровск».

Згідно п.1 ст.74 Закону України “Про вибори народних депутатів України”: Участь у передвиборній агітації забороняється органам виконавчої влади, органам влади Автономної Республіки Крим та органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам і судам.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: 100 днів після виборів: громадська думка післявиборчого опитування
На Дніпропетровщині проголосувало менше половини виборців, — дані ЦВК
Результаты экзит-пола на Днепропетровщине: лидируют Блок П. Порошенко, Оппозиционный блок и Народный фронт
На округе №24 г. Днепропетровска в избирательные урны вылили чернила (ФОТО)
Результаты экзит-полов на мажоритарных избирательных округах Днепропетровщины