Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Дніпропетровщина – лідер в Україні за кількістю запропонованих кращих практик місцевого самоврядування

Органи місцевого самоврядування Дніпропетровщини стали найактивнішими учасниками конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування», організатором якого виступає Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Про це повідомляє Дніпропетровська обласна рада.

Загалом, на Конкурс від органів місцевого самоврядування з усіх регіонів України надійшло близько 200 заявок. Дніпропетровщина запропонувала 44 проекти. Зокрема, на теми «Енергозбереження та енергоефективність» — 19, «Влада та громада: інформування, діалог, участь» — 22, «Влада та бізнес: сприяння, партнерство» — 3. Першість серед районів тримають – Солонянський (9 проектів), Нікопольський та Софіїівський (по 5 відповідно), а серед міських рад — Павлоградська та Синельниківська (по 2 проекти).

Органи місцевого самоврядування – переможці Конкурсу — матимуть змогу презентувати свої практики та будуть нагороджені відзнаками Мінрегіону і Програми Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні». Також за підсумками конкурсу буде видано збірку «Кращі практики місцевого самоврядування», до якої включать опис проектів і програм переможців. Матеріали кращих практик будуть опубліковані на офіційному веб-сайті Мінрегіону та веб-ресурсах партнерів конкурсу.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Публичность местного самоуправления за год до очередных выборов: результаты шестого исследования
Практики местного самоуправления Днепропетровщины победили во всеукраинском конкурсе-2018
Институт реформ и инноваций разработал законопроект, который усилит роль граждан в местном самоуправлении
В Днепропетровске открылось Агентство местной демократии
Дніпропетровщина шукає нові можливості для економії коштів та розвитку територій