Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Дніпропетровщина – лідер в Україні за кількістю запропонованих кращих практик місцевого самоврядування

Органи місцевого самоврядування Дніпропетровщини стали найактивнішими учасниками конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування», організатором якого виступає Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Про це повідомляє Дніпропетровська обласна рада.

Загалом, на Конкурс від органів місцевого самоврядування з усіх регіонів України надійшло близько 200 заявок. Дніпропетровщина запропонувала 44 проекти. Зокрема, на теми «Енергозбереження та енергоефективність» — 19, «Влада та громада: інформування, діалог, участь» — 22, «Влада та бізнес: сприяння, партнерство» — 3. Першість серед районів тримають – Солонянський (9 проектів), Нікопольський та Софіїівський (по 5 відповідно), а серед міських рад — Павлоградська та Синельниківська (по 2 проекти).

Органи місцевого самоврядування – переможці Конкурсу — матимуть змогу презентувати свої практики та будуть нагороджені відзнаками Мінрегіону і Програми Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні». Також за підсумками конкурсу буде видано збірку «Кращі практики місцевого самоврядування», до якої включать опис проектів і програм переможців. Матеріали кращих практик будуть опубліковані на офіційному веб-сайті Мінрегіону та веб-ресурсах партнерів конкурсу.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Институт реформ и инноваций разработал законопроект, который усилит роль граждан в местном самоуправлении
В Днепропетровске открылось Агентство местной демократии
Дніпропетровщина шукає нові можливості для економії коштів та розвитку територій
Кращі практики місцевого самоврядування впроваджуються на Дніпропетровщині
Працівників місцевого самоврядування Дніпропетровщини готують до нових можливостей та відповідальності в умовах децентралізації