Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Дніпропетровщина: у м. Апостолове агітують у державних установах, а друковані матеріали не містять вихідних даних

Кандидати по виборчому округу №37 (Центр: місто Кривий Ріг) агітують з порушеннями. Серед найпоширеніших — агітація без вихідних даних. Збільшується кількість випадків агітації в державних установах. Про це повідомляє Громадянська мережа «ОПОРА».

Кандидат-самовисуванець Андрій Папуча провів ряд зустрічей з працівниками сфери освіти. В одній зі шкіл м. Апостолове зустріч була запланована на 7 жовтня, А. Папуча мав відвідати педагогічну нараду. Кандидат не з’явився через відсутність агітаційних матеріалів, які не були надруковані вчасно.

10 жовтня на 13:00 весь педагогічний колектив був запрошений на зустріч з кандидатом. У ході розмови А. Папуча наголошував на тому, що допомагати школі матеріально не збирається, адже це хабарництво і протизаконні дії, і до того ж, він вже витратив на агітацію більше 2 млн. грн.

Слід зауважити, що робочий день вчителів закладу триває до 16:00. Отже, зустріч відбулась з працівниками державної установи у робочий час. Кандидат відвідав загальноосвітні школи №1, 3, 4 м. Апостолове, та ще декілька шкіл в районі.

Представники Всеукраїнського аграрного об’єднання «Заступ» також агітують у державних установах. Так, календарі з символікою партії розносили у відділі освіти Апостолівської РДА.

Лідером партії «Заступ» є Віра Ульянченко. У 2005-2010 рр. обіймала посаду голови ОДА Київської області та була керівником Секретаріату Президента України (часи правління Віктора Ющенка).

Згідно ч. 4 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України»: Забороняється проведення агітаційних заходів, розповсюдження передвиборних агітаційних матеріалів, демонстрація агітаційних фільмів чи кліпів, розповсюдження виборчих листівок, плакатів, інших друкованих агітаційних матеріалів чи друкованих видань, у яких розміщено матеріали передвиборної агітації, публічні заклики голосувати за чи не голосувати за партії — суб’єктів виборчого процесу, кандидатів у депутати в одномандатному окрузі або публічна оцінка діяльності цих партій чи кандидатів у депутати під час проведення заходів, організованих органами державної влади, органами влади Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування, державними чи комунальними підприємствами, закладами, установами, організаціями.

9 жовтня вийшла агітаційна газета Дмитра Шпенова (самовисування) – «Виборець Апостолівського району». У всіх матеріалах ставиться акцент на виборців: які задачі виборці ставлять перед владою, яким бачать справжнього депутата і які мають інструменти контролю за ним. Газета не містить вихідних даних.

Д. Шпенов член депутатської фракції Партії регіонів у Верховній Раді України. Обраний по виборчому оукругу № 37 у 2012 році.

До речі, агітаційні матеріали «Заступу», які роздавались освітянам в РДА, також не містять вихідних даних.

Згідно ч. 23 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України»: Забороняється виготовлення та розповсюдження друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, що не містять відомостей про замовника друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, установу, яка здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: В Покровском исправительном центре обнаружили нарушения трудового законодательства
В Кривом Роге расследуют факт публикации недостоверной информации на плакате о кандидате
Итоги выборов: за какие нарушения в Днепре и области членам комиссий грозит тюрьма
В день голосования ОПОРА не выявила системных нарушений, которые бы повлияли на результаты выборов
Наблюдатель ОПОРЫ рассказал о нарушениях в Днепре в день голосования