Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Дніпропетровщина: у м. Павлограді агітують з порушеннями та псують білборди

У виборчому окрузі №36 кандидати агітують без вихідних даних. Проти деяких розповсюджують чорний піар та псують білборди. Про це повідомляє Громадянська мережа «ОПОРА».

Зокрема, агітаційні плакати кандидата Павла Косонога не містять вихідних даних. П. Косоног балотується в окрузі вперше, член партії «Батьківщина», до Верховної Ради іде шляхом самовисування.

Згідно ч. 23 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України»: Забороняється виготовлення та розповсюдження друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, що не містять відомостей про замовника друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, установу, яка здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск.

Також у окрузі зафіксовано листівки з чорним піаром проти кандидата самовисуванця Івана Метелиці. В антиагітаційній листівці зазначається, що кандидат є другом Олега Царьова і одночасно кандидатом від «Блоку П. Порошенка».


І. Метелиця — кандидат самовисуванець, безпартійний, діючий мер м. Павлограда, позиціонує себе як представник Блоку Петра Порошенка у 36 виборчому окрузі. О. Царьов колишній заступник голови фракції Партії Регіонів і колишній член ПР (був виключений у 2014 році). На даний момент є головою самопроголошених ДНР та ЛНР. Вважає діючу владу нелегітимною, а співпрацю з нею злочинною. І. Метелиця підозрюється у спробах приховати О. Царьова під час подій Євромайдану.

Згідно п.10 ст.74 Закону України «Про вибори народних депутатів України»:  Забороняється розповсюдження завідомо недостовірних або наклепницьких відомостей про партію — суб’єкта виборчого процесу або про кандидата у депутати, недостовірний або наклепницький характер яких встановлено у судовому порядку.

Продовжуються випадки пошкодження зовнішньої реклами політичних партій та кандидатів. Так пошкоджено зовнішню рекламу ПП «Сильна Україна» Сергія Тігіпка (№1 у виборчому списку партії). Зіпсовано білборди кандидата-самовисуванця І. Метелиці та кандидата від Радикальної партії О.Ляшка – Володимира Анікеєва. В. Анікеєв підприємець, безпартійний, балотується вперше. На білбордах ПП «Громадянська Позиція» А. Гриценка (№1 у виборчому списку партії) на зображенні кандидата намальований червоний хрест.


Згідно ч. 25 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України»:  Перешкоджання здійсненню права на проведення передвиборної агітації, а також порушення встановленого законом порядку проведення такої агітації тягнуть за собою відповідальність, встановлену законами України.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: В Покровском исправительном центре обнаружили нарушения трудового законодательства
В Кривом Роге расследуют факт публикации недостоверной информации на плакате о кандидате
Итоги выборов: за какие нарушения в Днепре и области членам комиссий грозит тюрьма
В день голосования ОПОРА не выявила системных нарушений, которые бы повлияли на результаты выборов
Наблюдатель ОПОРЫ рассказал о нарушениях в Днепре в день голосования