Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Дніпропетровщина: у виборчому окрузі №37 кандидат-клон зійшов з дистанції

Претендент на депутатське крісло Олександр Шпінов, прізвище котрого схоже на прізвище кандидата по тому самому округу, звернувся до ЦВК з відмовою балотуватися. Про це повідомляє Громадська мережа «ОПОРА».

На сайті ЦВК з’явилася інформація про те, що реєстрацію кандидата в народні депутати Шпінова О.Д., який балотується в одномандатному виборчому окрузі №37 (Центр: місто Кривий Ріг, ОВО включає частину Інгулецького, частину Тернівського районів міста Кривий Ріг, Апостолівський, Криворізький, Софіївський, Широківський райони) у порядку самовисування на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року, скасовано.

Прізвище Шпінов дуже подібне в написанні і за звучанням на прізвище Шпенов, власником якого є ще один кандидат-самовисуванець в 37-му окрузі діючий позапартійний депутат Верховної Ради України Дмитро Шпенов.

Дмитро Юрійович Шпенов переміг на виборах 2012 року в одномандатному окрузі №37 з результатом 52,66% і випередив найближчого за результатом кандидата від Комуністичної партії України Володимира Дегтяра більш ніж на 37%. Від того часу в 37 окрузі не помічено активності когось із теперішніх кандидатів у депутати, і Шпенова, за інерцією, а також за його сприяння в засудженні фігуранта гучної справи про вбивство депутата Софіївської районної ради, можна вважати фаворитом виборчих перегонів.

За три дні після реєстрації Дмитра Шпенова кандидатом в депутати ЦВК зареєструвала Олександра Шпінова, котрий проживає далеко поза округом балотування – в Одеській області, не має виборчого штабу і не проводить агітації.

Що тепер спонукало Олександра Шпінова знятися з реєстрації в ЦВК, невідомо.

В одномандатному окрузі №37 «клонування» Шпенова не єдиний випадок. Брудна технологія застосована також проти висуванця Блоку Петра Порошенка Олексія Мудрого. Кандидат Мудрий є директором ПП «Телерадіокомпанія «Атлант» і проживає в одному з райцентрів округу — місті Апостолове. Будучи в Апостолівському регіоні відомою особою, Мудрий на позачергових виборах до Верховної Ради складає реальну конкуренцію Шпенову. Та після з’їзду Блоку Порошенка, де висувалися кандидати в одномандатних округах, коли стало відомо, що Олексій Олексійович Мудрий балотуватиметься, він отримав і свого клона – Мудрого Олексія Євгенійовича, безпартійного тимчасово не працюючого самовисуванця із загальною середньою освітою, що проживає в місті Дніпропетровськ на відстані більше 100 км від округу балотування. Дніпропетровець Мудрий жодних ознак про скасування власної реєстрації поки що не подавав.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Чи покарали «жорстко» і «красиво» фальсифікаторів парламентських виборів 2014 року?
Більш як півмільярда на агітацію: виборчі фонди партій на парламентських виборах 2014
100 днів після виборів: уроки та перспективи
100 днів після виборів: громадська думка післявиборчого опитування
Партії витратили на виборчу кампанію більше 674 мільйонів гривень