Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Дніпропетровщина: виборчі бюлетені залишились у сейфі дільничної комісії

Під час ранкового засідання, члени ДВК 121563 № залишили частину виборчих бюлетенів у сейфі, повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА. Спостерігач ОПОРИ зауважив, що жоден виборчий бюлетень у сейфі ДВК залишатись не може, адже це суперечить виборчому законодавству. Та голова комісії заперечив і повідомив, що виборча комісіє так робить завжди, через те, що у них мала дільниця, і всі члени ДВК погодились зберігати частину бюлетенів у сейфі.

Спостерігач вимагав негайного припинення порушення, і проінформував, що у разі не виконання його прохання, складатиме акт та скаргу до ОВК і заяву до правоохоронних органів про підозру у вчиненні злочину чи замаху на злочин фальсифікації виборчої документації. Так, голова комісії погодився з вимогами та вилучив бюлетені з сейфу для передачі їх членам комісії.

Нагадаємо, що ДВК № 121563 знаходиться на території виборчого округу № 31 (Центр: місто Кривий Ріг, Жовтневий район. ОВО включає: Жовтневий район, частина Тернівського району міста Кривого Рогу, селища Гірницьке, Коломійцеве, села Новоіванівка, Тернуватий Кут Криворізької міської ради).

Згідно  ч. 7 ст. 84 Закону України «Про вибори народних депутатів України»: Голова дільничної виборчої комісії передає необхідну кількість виборчих бюлетенів для голосування у загальнодержавному та одномандатному окрузі членам дільничної виборчої комісії, які будуть видавати виборчі бюлетені виборцям у приміщенні для голосування та організовуватимуть голосування за місцем перебування виборців. Кількість отриманих членами виборчої комісії виборчих бюлетенів для організації голосування виборців за місцем перебування окремо по загальнодержавному та одномандатному округу повинна дорівнювати кількості виборців, включених до витягу із списку виборців. Передання виборчих бюлетенів фіксується відомістю за формою, встановленою Центральною виборчою комісією. Зазначені члени комісії засвідчують отримання виборчих бюлетенів, проставляючи підпис у відомості, та забезпечують їх збереження і дотримання встановленого цим Законом порядку їх видачі виборцям. Жодного виборчого бюлетеня у сейфі не може залишатися.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: 100 днів після виборів: громадська думка післявиборчого опитування
На Дніпропетровщині проголосувало менше половини виборців, — дані ЦВК
Результаты экзит-пола на Днепропетровщине: лидируют Блок П. Порошенко, Оппозиционный блок и Народный фронт
На округе №24 г. Днепропетровска в избирательные урны вылили чернила (ФОТО)
Результаты экзит-полов на мажоритарных избирательных округах Днепропетровщины