Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Дніпропетровщина вже зібрала понад 1 млн 200 тис тонн овочевих культур

Наразі в області вже завершено збір картоплі – на площі майже 52 тис га накопано 659,6 тис тонн. Крім того, на 96% площі виконано роботи зі збору овочів. З площі 29,7 тис га валовий збір склав 552 тис тонн. Загалом, цього року показники урожайності цих культур вищі за минулорічні. Для картоплі це 126,9 ц/га (2013 рік — 105,1 ц/га), для інших овочів — 189 ц/га (2013 рік — 162,6 ц/га). З тим, як на Дніпропетровщині проходить збір урожаю овочів, а також в яких умовах він зберігається, на прикладі ТОВ «ВПК-Агро» ознайомився перший заступник голови облдержадміністрації Анатолій Крупський.

Анатолій Крупський зазначив, що на сьогодні на Дніпропетровщині вже зібрано гарний урожай овочевих культур та картоплі – в цілому понад 1 млн 200 тис тонн. Наразі окрім проведення збиральних робіт сільгоспвиробники займаються ще й питаннями зберігання урожаю в зимовий період. Для цього в області працює 61 сховище, у тому числі овочів – 45, картоплі – 9, фруктів – 7. Їх загальна ємність складає 170,1 тис. тонн, у тому числі для зберігання овочів – 81,9 (закладено 81%), картоплі – 59,8 (закладено 100%), фруктів – 28,4 (56%).

«Ці сховища дадуть можливість якісно зберегти продукцію до наступного врожаю і забезпечать потреби мешканців області в овочах, — наголосив Анатолій Крупський. — Зараз ми працюємо над тим, щоб розширити мережу сховищ для овочевих культур. Так, на підприємстві «ВПК-Агро» завершується реконструкція овочесховища на 10 тис тонн. Це дасть можливість більш якісно зберігати овочі і до нашого столу надавати їх в належній кількості».

Він додав, що овочівництво — один з провідних напрямків діяльності сільгоспвиробників Дніпропетровщини.

«У інших областей ми закуповуємо в основному фрукти (Запорізька та Херсонська область). Також ми співпрацюємо з західними регіонами щодо додаткових поставок картоплі. В цілому, Дніпропетровська область забезпечує себе овочами самостійно», — підкреслив перший заступник.

 

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Днепропетровцам рассказали о том, как повлияла война на урожай зерновых в Украине и подорожает ли хлеб для населения
Днепропетровцам рассказали, как отразятся апрельские морозы на будущем урожае фруктов и озимых культур