Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Дніпропетровська обласна рада першою в Україні долучилась до міжнародної мережі обміну досвідом у сфері енергозбереження

10 жовтня у Дніпропетровській обласній раді в рамках міжрегіонального енергетичного форуму «На шляху до енергетичної безпеки» відбулась церемонія обміну угодами про співпрацю між Дніпропетровською обласною радою та Міністерством фінансів федеральної землі Гессен, Німеччина.

За словами голови Дніпропетровської обласної ради Євгена Удода, завдяки цьому документу Дніпропетровщина стає частиною великої міжнародної мережі з обміну досвідом, навчання і запровадження проектів з енергоефективності та зменшенню викидів СО2. «Починаючи з моменту підписання у нас з’являється можливість активно працювати у сфері енергоефективності, залучаючи міжнародних експертів. Земля Гессен має величезний досвід по зменшення викидів СО2. Дуже приємно, що саме лідери цього напрямку, враховуючи наші об’єми робіт, визнали Дніпропетровщину перспективною. Ми не новачки, ми надійні партнери і зможемо ділитись спільними напрацюваннями з іншими регіонами України», — зазначив Євген Удод.

Уповноважений представник міністерства фінансів федеральної землі Гессен (Німеччина) Ханс-Ульріх Хартвіг повідомив, що угода про співпрацю укладається з тією метою, аби спільними зусиллями впроваджувати проекти по скороченню викидів СО2 та підвищувати енергоефективність комунальних закладів. «Досвід нашої землі показує, що такі проекти ефективно впроваджуються та мають вагомі результати: за 5 років нашої роботи нам вдалось на 50% скоротити викиди СО2 у комунальних закладах. Для успіху таких проектів важлива комунікативна складова. Для цього створена мережа обміну знаннями, яка складається з 56 партнерів. І сьогодні Дніпропетровська обласна рада стала 57 партнером. Тому ми сподіваємося на нові плідні етапи нашої співпраці. Хочу подякувати Євгену Удоду за зусилля, які докладає обласна рада та ваш регіон у напрямку енергоефективності. Результат — ви першими в Україні приєднались до цієї мережі», — підкреслив Ханс-Ульріх Хартвіг.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Вузы Днепропетровщины могут получить средства на повышение энергоэффективности
В Днепре открыли первый энергоэффективный дом
В раевской школе-интернате установили автоматизированную котельную на биотопливе — Валентин Резниченко
Соглашение мэров: как европейская инициатива может изменить украинские города
Общими усилиями — к энергоэффективности