Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


До Дня вчителя педагогам Дніпропетровщини влаштували масштабне свято

Урочистості проходили у Дніпропетровському академічному театрі опери та балету. Тут зібралися більше тисячі освітян регіону. Почесні нагоди від Міносвіти, а також обласні премії та нагрудні знаки отримали 43 педагогічних працівника. Про це повідомляє Дніпропетровська ОДА.

За вагомий внесок у розвиток освітньої галузі Дніпропетровщини та України двоє педагогів нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський». Ще п’ятеро вчителів отримали нагрудний знак «Відмінник освіти». Грамоти та подяки від Міносвіти дісталися дванадцятьом вчителям. Крім того, ще 24 педагоги традиційно отримали щорічну педагогічну премію.

У минулому навчальному році освіта Дніпропетровщини обрала новий вектор діяльності. Гострі питання почали вперше обговорювати з педагогічною спільнотою відкрито та на рівних.

Одним з нових проектів має стати легалізація батьківських внесків. Роботою над створенням необхідного механізму опікуватиметься Рада директорів шкіл. Це галузеве об’єднання було створене наприкінці навчального року 2013-2014, до його складу увійшли очільники понад 20 навчальних закладів області. Це педагоги зі стажем керівної роботи понад 10 років. Керівники навчальних закладів різних міст та районів області об’єднали свої зусилля заради лобіювання інтересів педагогічної спільноти на рівні не лише регіону, а й усієї країни.

Разом з тим, спільним здобутком школярів та педагогів залишається високий рівень успіхів дітей у навчанні. У минулому навчальному році кількість абітурієнтів, які отримали максимальний бал при складанні ЗНО, збільшилась до 39 вступників.

Крім того, у 2013-14 навчальному році за участь у Всеукраїнських етапах учнівських олімпіад старшокласники Дніпропетровщини вибороли 41 призове місце. Школярі здобули найбільшу кількість перемог у IV етапі всеукраїнських олімпіад з історії, російської мови і літератури, з німецької мови, математики, фізики, інформаційних технологій та інформатики. Також 36 школярів-членів Малої академії наук Дніпропетровщини посіли призові місця на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: ДнепрОГА считает делом чести создать достойные условия для работы врачей, — Петр Порошенко
Президент Украины назначил государственные стипендии двум спортсменам Днепропетровщины
Почти полтысячи волонтеров Днепропетровщины получили областные награды: как это было (ФОТО)
В Днепре наградили волонтеров-ветеранов, победителей городского конкурса «Лучший волонтер года»
Борис Филатов наградил 40 волонтеров, которых днепряне назвали лучшими