Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Головна задача Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення – зробити медіасферу прозорою

Про це голова Національної ради Юрій Артеменко повідомив під час прес-конференції в Дніпропетровській облдержадміністрації.

Юрій Артеменко підбив підсумки виїзного засідання Національної ради, на яке були запрошені представники всіх телерадіокомпаній та провайдерів Дніпропетровщини.

«Ми розповіли представникам медіагалузі про ті проблеми, які є викликами для нас. Відповіли на їхні запитання. Для нас це дуже важлива зустріч у Дніпропетровську. Перед цим ми були в Одесі, Львові. Ми намагаємося їздити по регіонах для того, щоб чути людей та фахівців, які розповідають, що саме треба змінити», — сказав він.

Він додав, що головне завдання Національної ради та одночасно найбільший виклик для неї – це зробити роботу медіасфери прозорою.

«Одне з наших головних завдань – це дерегуляція індустрії та знаходження балансу між теле-, радіомовниками, між операторами кабельного телебачення і телеглядачами. Щоб телеканали робили чесний, правдивий продукт, заробляли на ньому гроші, щоб люди мали можливість отримувати якісну інформацію», — наголосив Юрій Артеменко.

Заступник голови Національної ради Григорій Шверк зазначив, що в інформаційному просторі мають бути різні точки зору.

«Ми хочемо, щоб у нас був нормальний інформаційний простір з різними точками зору. Ми дуже хочемо, щоб він був патріотичний, але щоб це відбувалося зсередини колективів компаній, які розуміють свою відповідальність за те, що відбувається в країні. У нас немає завдання будувати тоталітарну пропагандистську машину», — підкреслив він.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Днепропетровская область с 1 сентября переходит на цифровое вещание
В Кривом Роге впервые появится независимая от местной власти телекомпания
«Медіа Група Україна» заявила, що 34 канал втратив доступ до ефіру. В Концерні РРТ кажуть, що це провокація
Дніпропетровський 34 канал відновив мовлення – причини виключення з ефіру досі не відомі
В Днепропетровске «34 телеканал» восстановил цифровое вещание